Lék na vaginální zánět Klion - D 100. Máte zkušenosti?

tumovamisa88
16. črc 2013

Ahoj,

jsem v 14+6 tt a po vyšetření mi doktorka oznámila, že mám zánět v pochvě. Předepsala mi na něj KLION - D 100, vaginální čípky. Máte s tímto lékem nějaké zkušenosti? Jsem těhotná poprvé a nerada beru nějaké prášky. Bojím se, aby to děťátku nějak neublížilo.

Děkuji.

dripik
17. črc 2013

Taky jsem ho ted v těhotenství měla, vše v pohodě, pomohl, zaléčil a byl klid...přeju pohodové těhu...

tumovamisa88
autor
18. črc 2013

@dripik Děkuji, je to naše první děťátko, a tak jsem ze všeho vyjukaná. 🙂

cmuchacekoli
28. črc 2013

ahojky ja jsem ted 26+5tt beru ho tyden a hned po prvni aplikaci mne neskutecne zacalo bolet uplne cely bricho ☹ a od ty doby me pali zaha,mela jsme hroznej prujem a mam hrozne citlivou delohu,zda se mi ze mi tvrdne...jak to dopadlo u vas snesla jste to v poradku?me uz dalsi aplinkace pak tolik neboleli a jeste ho budu brat po,st,pa a po,st a pak ho teprv doberu a v pondeli pujdu teprv do poradny 😖

tumovamisa88
autor
29. črc 2013

@cmuchacekoli Ahoj, no já už ho naštěstí dobrala a v pohodě, žádné problémy nebyli. Prostě to každý snáší jinak. Taky jsem se hodně bála, protože prášky nesnáším a v těhotenství se mi to už vůbec nelíbí. Přeju hodně štěstí, ať vám to dobře dopadne a miminko je v pořádku.

jennyska
12. lis 2013

Ahoj @tumovamisa88 @cmuchacekoli @dripik 🙂

Na MK funguje Wiki Modrého koníka, která je knihovničkou pojmů, znalostí a zkušeností maminek maminkám.
Máte-li tedy znalosti a nebo osobní zkušenosti s kvasinkovou infekcí, prosím, vložte je do https://www.modrykonik.cz/kvasinkova-infekce/ .

Sdílení osobních zkušeností je ve Wiki daleko přehlednější než ve fóru a proto se snažíme, aby měly pod daným tématem místo právě ve Wiki Modrého koníka.

Děkuji Vám za sdílení svých znalostí a zkušeností, které budou spoustě snažilkám, těhulkám a maminkám k pomoci a radě 🙂
Je skvělé, že si takhle navzájem pomáháme! 🙂

Mějte krásný den!
Janča

kristulla
27. lis 2013

Ahoj,poradíte mi?..Beru Klion,a mám chut na sex ?..uškodí to ?..mi nebo příteli nějak?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru