Mám pocit kopání do vagíny. Nevíte co to může být?

valentovasasa
3. zář 2009

ahoj holky, chci se zeptat jestli jste některá neměla obdobný pocit jako já (první dítě jsem rodila SC,tak nevím...) - už kolikátý den mám takový pocit, jako by mě mimi kopalo přímo do "pipiny" zevnitř, jak kdyby mi štouchalo do děl. čípku... Nebo ještě k čemu to přirovnat - jako když vám dělá dr. stěry z děl. čípku , tak je to taky takový hnusný pocit...

Nevíte co to může být???

andrea12737
3. zář 2009

ahoj valentovasasa, to iste mam aj ja, niekedy ma to velmi boli, trva to nejaky tyzden a pol, nie je to vsak na dennom poriadku, dr.som to nehovorila, tak ti neviem povedat co to je, len ti mozem zarucit ze nie si sama 🙂

jahoda
3. zář 2009

ahojte, pridavam sa...niekedy mam pocit, ze mala uz vystrkuje ruku...dost zly pocit. Ale ako pise andrea, nie je to kazdy vecer...dufam, ze je to ok, lebo u mna mali podozrenie na skrateny krcok, co sa nastastie nepotvrdilo...ale bol "volnejsi", ako sa na 29tt patri, takze som si aj polezala v nemocke :( takze vzdy, ked citim taketo "pohyby", tak sa zas zlaknem, co sa deje. Je to teda normalne?

kaleilah
3. zář 2009

taky to mám, jako by mě "dloubala" do pochvy 🙂

wacinka
3. zář 2009

holky já jsem na tom stejně také pořád přemýšlím co to je

jahoda
3. zář 2009

no, wacinka, ale Ty si uz aspon v 40tt... 😉

ajinka22
3. zář 2009

Ahoj holky, ja jsem mela stejne pocity. Kdyz jsem to rikala doktorce, tak se divila. A pri porodu se maly cpal rucickou ven. Neco na tom pocitu asi bylo. 🙂

wacinka
3. zář 2009

ajinka jé nestraš že by tam malá cpala ručenku, jako takovej pocit já mám

jahoda jj naštěstí, ale malé se jaksi ven nechce, teda nejprve jsem od 25tt do 35tt jen ležela protože jsme se začala otevírat a teď nic

jahoda
3. zář 2009

wacinka, aspon je dobre otocena, ber to z tej lepsej stranky 🙂 horsie je, ked tu rucicku citim ja :(
drzim palce, mozno to uz bude skoro, neboj...

wacinka
3. zář 2009

jahoda kéž by a děkuji 😉

valentovasasa
autor
3. zář 2009

no, já spíš doufám, že by to mohl být pocit jak tlačí na čípek, že ho zkracuje a začnu se otevírat...

k.ate
3. zář 2009

valentova - mám to podobně taky, už nějakou dobu. Vždycky jen jednou za čas a od té doby, co to takhle cítím se mi postupně zvyšuje CS, i když fakt jen pomalinku... Včera bylo CS 3...

valentovasasa
autor
4. zář 2009

co je to CS???

wacinka
4. zář 2009

cs je cervix score bodový systém hodnocení pohmatového vyšetření porodních cest (děložního hrdla) – délka hrdla, prostupnost, konzistence, směr a poloha hlavičky ve vztahu k malé pánvi

k.ate
4. zář 2009

valentova - http://www.tehulky.estranky.cz/clanky/vsechno-m... , tady si o tom můžeš přečíst víc... 🙂

susisus
4. zář 2009

pripájam sa kočky, aj moja sa rada šprtá v krčku, hlavne večer a tiež som si to tak vysvetlila, že to ručičkou 🙂 Dnes idem ku doktorke, skúsim sa jej na to opýtať, ak nezabudnem! 😉

valentovasasa
autor
4. zář 2009

sisu - tak pak dej vědět co ti dr. řekla

blka
4. zář 2009

Holky, já jsem měla ten pocit často. A určitě dřív, než vy. Už si to nepamatuju přesně, ale od 30. týdne určitě (ne-li dřív). Já jsem si to vysvětlovala tím, že mi Mareček v bříšku ležel moc nízko, tak jak se hýbal, tak mi dloubal do čípku. Ale dr. jsem ti nikdy neříkala, je to jen mé laické vysvětlení.

susisus
4. zář 2009

Baby tak som sa pýtala mojej doktorečky a ona povedala že to ručička určite nieje, lebo tam dolu - aspoň moja malá - má hlavičku a rúčku by tam neprestrčila, ale že to čo cítim je to, keď mrví s hlavičkou a tým že sa mi už tlačí veľmi na krčok, tak to takto cítim 🙂
Takže to sú nezbedné hlavičky našich pokladíkov 😉

valentovasasa
autor
5. zář 2009

susi - díky za info, takže si lebedí hlavou a tlačí... něco na tom bude - ten pocit poslední dva dny mám jen když se mimi hýbe, když se nehýbe tak ne, když se hýbe tak vždy... Teda ve spojení mimi se hýbe a já stojím. pokud sedím nebo ležím tak taky ne...¨

jahoda
5. zář 2009

jej, suusi, super, dakujem...minimalne viem, ze je mala dobre otocena...sa tesim, ze som to uz dlhsie necitila...vzhladom na moj tt....

susisus
5. zář 2009

saska - vidis a ja to zas citim vacsinou ked lezim vecer pri telke, ale tiez ked si mala kopka a hemzi sa 🙂

jahodka - no veru, len nech to znova citis co najneskor 😉 ale zase, mozno ked sa drobciatka otacaju na druhy bok, alebo hocico tam riesia, tak sa zapru hlavickou a tak to zacitime, ale to nemusi znamenat ze sa uz tlacia 🙂 No teda moja sa aj tlaci, ale ona uz moze 🙂

valentovasasa
autor
5. zář 2009

a moje už by se docela i tlačit mohlo!!! já nechci zas přenášet!!!

adristarkova
11. bře 2015

Dobrý den , vím , že se to sem nehodí , ale pomůže znamenat zvětšení lalůčku vagíny? :0

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru