Mám pocit, že už tu nevolnost nevydržím 😞

pismenka
9. pro 2011

☹ holky, jsem podruhé těhotná a je mi opět zle, jsem na začátku třetího měsíce a mám pocit, že snad vyskočím z okna ☹ je mi tak zle.

Vůbec se netěším na vánoce,nevím jak to zvládnu. Ráno docela dobrý,ale pak po obědě na mě přijde taková těžkost, která se stupňuje až do večera a večer zvracím jako šílená, i vodu, prostě nemohu od oběda nic sníst ani se napít, jde to hned ven. Jsem z toho taková zoufalá. Jsem u rodičů. Mamka je už v důchodu,tak se o mě jakoby stará.

Moje dcerka s manželem jsou v našem domečku....manžel chodí do práce a dcerka do školky. Mám strašný stres z těch Vánoc, napeče mi mamka, i můj muž mě uklidnuje, že si je prostě uděláme jiné, prostě aby to vyhovovalo mě. Jenže já bych je nejdraději neslavila vůbec. Nemám energii, nemůžu skoro ani chodit. pořád ležím, snažím se mamce třeba poklidit,ale hned se mi zvedne žaludek a je mi na zvracení ☹

jsem z toho nešťastná a mám pocit, že to snad nikdy neskončí

sarinka
9. pro 2011

zlato vydrž, já to měla taky..bylo to peklo ☹ Ale teď jsem začátek 18 tt a je to lepší s lepší..dneska teda nic moc, ale už alespoň 14 dní nezvracím. Vydrž ☹

kasparci
9. pro 2011

@pismenka Vánoce neřeš! Hlavně,ať jste v pořádku! Příští rok to budou krásný Vánoce ve 4;) Kamarádka měla ty nevolnosti taky šílený - zkusila homeopatika a 2.ji pomohly!!!!

pismenka
autor
9. pro 2011

holky jste moc hodný, už jsem si sem musela alespoň napsat, nikdo v okolí takové nevolnosti nemá, připadám si jak z marsu, když jim to říkám ☹

jdou mi hodně sliny, které nemohu polknout, protože jakmile je polknu, zvracím,tak že pořád chodím plivat, je to unavující.

kasparci
9. pro 2011

@pismenka 🙂 jojo, plivat jsem taky chodila

tehulka25
9. pro 2011

No já sice nezvracím,ale je mi 24h denně tak špatně,že po večer brečím,to bývá totiž nejhorší. Ze všeho je mi zle (jídlo,pachy,kosmetika,naši pejsci,určitý druh materiálu a věcí na oblečení..) no katastrofa!! jestli to bruy nepřejde ta se zblázním. Myslím,že další týdny už nevydržím....Nejsem ničeho schopná,doma bordel jak v tanku... ☹

pismenka
autor
9. pro 2011

@tehulka25 ☹ jééé tak to máme stejné, pachy na aviváž, náš domeček - proto jsem u našich atd., vše co píšeš. Také večer brečím, nevím jak dál, jak si ulevit. Ted jsem si dala k obědu polívku a je mi těžko ☹ Chtěla jsem původně tři děti, ale já už to pro to třetí miminko nevydržím. To už by mi asi opravdu houklo ☹

andilekanitka
9. pro 2011

tohle měla známá a šla na pohotovost a zjistili ji zánět močového měchýře, myslela si, že má jen těhotenskou nevoslnost a naštěstí to bylo pak v pohodě

pismenka
autor
9. pro 2011

těhotná jsem určitě, to vím 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru