Máte někdo v těhotenství problém u čistění zubů?

jakelina
10. říj 2009

Já se pokaždé málem pozvracím??Je to normální??

mlzika
10. říj 2009

Já jsem zvracela každé čištění zubů až do 12.týdne.

strouzek
10. říj 2009

jj je to normální , mě ani tak nevadil kartáček a pasta jako ústní voda to byl každé ráno masakr 😀

lucka.adis
10. říj 2009

Normální to určitě je, protože i mě se to občas stává a masakr to rozhodně je 😝 😀 😀

strouzek, ty používáš ústní vodu? Víš o tom, že by se v těhu používat neměla 😖 (já ji také používala, používám i mezizubní kartáčky atd.)

smoulinka.ciko
10. říj 2009

No, tak mně to robilo do 19 tt

jakelina
autor
11. říj 2009

Na tu ústní vodu mě upozorňovala zubařka, v těhotenství používat vyjímečně!!!

katule01
11. říj 2009

No tak já teda nevím, ale přijde mi to jako největší hovadina! Já používám listerine, tu nejsilnějsí zelenou a teď jsem to schválně hledala na netu když tu o tom píšete, jinak by mě to absolutně nenapadlo a je tam přímo napsané: Těhotné a kojící ženy mohou používat ústní vodu Listerine. Takže v klidu...

jakelina
autor
11. říj 2009

Taky jsem se tomu divila, když mi to ta zubařka říkala a tak ji denně raději nepoužívám. Snad by to nemělo mít na nic vliv, když to maminka nepolyká, ne?? Ti doktoři někdy straší zbytečně. 🙂

bury
11. říj 2009

Holky já jsem vděčná za elektrický kartáček. jak se s tím nemusí tolik hejbat, tak se mi špatně nedělá. Teda teď už je to dobrý, ale do toho 16 tt jsem s tím bojovala dost. 😝 Hlavně ráno. No a taky jsem si dávala hodně málo pasty, jak to začalo pěnit, tak se mi žaludek zvedal....

evuse
11. říj 2009

Jo, čištění zubů, respektive pasta mi taky vůbec nedělala po ránu dobře 😝 😝

nikka.vo
11. říj 2009

A zkoušely jste se najíst před čištěním? Já vim, že to není moc košér 😀 , ale nemuselo by to číštění být takové zlo, když bude žaludek plný. Přinejhorším se podíváte na svou snídani podruhé 😅 😅 😅 😅

supina
12. říj 2009

Já teda jím před čištěním a taky mám kolikrát co dělat 😝

strouzek
12. říj 2009

a proč se nesmí ústní voda?? 😕 však to nepiju ne? 😀 já používám modrou odol a v poho, prostě jsem na ní zvyklá a měnit to nebudu ani v těhu. já myslím že víc uškodí v těhu kafe , cigarety aj. než propláchnutí pusy, navíc je všeobecně známo že v těhu zuby trpí takže si myslím že ústní voda udělá zoubkům jenom dobře.
stejně si myslím že je to stejná blbost jako ty bláboly o škodlivosti melíru v těhu aj. já jsem loni jela všechno podle knížek a doktorů, žádný škodlivý potraviny, žádný melír nic no a potratila jsem, teď chodím na melír furt, baštím paštiky, saláty, párky sýry a vše okej 😉

pehaka
12. říj 2009

já jsem skoro zvracela až do do 20 týdne...jen na to vzpomenu a blinkám 😀 😀 😀 a vodu jsem normálně používala..... kafe že škodí těhu? co je to za blbost? pokud denně nevypiješ 3 turky tak si kafe klidně dát můžeš! já ho pila a mám krásný zdravý a hooodný dítě! stejně tak jako že jsem stláskala všechno především nezdravýho!!!!! 😀 ale měla jsem na to prostě chuť... 🙂

strouzek
12. říj 2009

pehy však jo já to tak myslela jen nenapsala, jedno dvě kafča neškodí to piju taky sice ne denně ale to jen kvůli toho že jsem kafe moc nepila ani před těhu ale jjinak normálka. spíš okolí mě přijde jako ujeté, minule jsem neměla oběd a dala jsem si polívku do hrnečku a v práci byli na zhroucení jak může těhule jíst polívky ze sáčku. a co jako, lepší než být o hladu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru