Máte problém s otevíráním ve 24. tt?

monikacejkova
13. únor 2014

Ahoj holky , mate nekdo problem s oteviranim ve 24tt ? Boli me i bricho ☹

muj_smisek
13. únor 2014

Určitě, od 24 týdne jsem byla otevřená na jeden cm, zkrácený čípek,tvrdnutí břicha občas bolest jak při menstruaci, doktorka nasadila magnesium, které mi nedělalo bohužel dobře, takže jsem ho zase na její radu vysadila a jen ,,polehávala´´ už jsem měla jednu menší dcerku dvouletou, takže i tak makačka. No a světe div se i v tomhle stavu jsem rodila krásně v termínu tak jak jsem měla, ne vždy to musí nutně znamenat předčasný porod.Nejvíce pomáha klid, ležet a to co ti samozřejmě předepíše a řekne lékař, hlavně se nestresuj.
🙂

bonavoxa
13. únor 2014

Já byla otevřená ne 1 cm od 28. týdne, ale zevnitř jsem měla nálevku a držela jsem jen na 6 mm. Ležela jsem poctivě, břicho mi moc netvrdlo a nakonec mi praskla voda v 37. týdnu 🙂 Brala jsem Magnosolv a Utrogestan.

kristynulinka
13. únor 2014

Já se taky otevírám už od 28tt, měla jsem i tu nálevku uvnitř, pak zmizla, teď se zas objevila, zkrátil se mi čípek a pořád se to mění ..... Teď jsem ve 32tt, mám co nejvíc odpočívat a beru Magnesium, Duphaston a čípky Clotrimazol 2x týdně pro jistotu, kdyby tam byl náhodou nějaký zánět... Taky mě občas zabolí nebo píchne v břichu... Takže v tom nejsi sama 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru