Máte zkušenost s kondylomaty v těhotenství?

evelinkapc
26. zář 2013

Dobrý den, jsem v 19 týdnu těhotenství a včera mi gynekoložka oznámila,že mám kondylomata a že je to z pohlavního styku.. Celou noc jsem nad tím přemýšlela,ale kdyby byl můj přítel přenašeč tak bych to měla dřív než po půl roce co jsme spolu,taky mi gynekoložka řekla,že to může být i kvůli oslabení organismu. Tak se musím jít objednat na zákrok v celkové narkoze ale mám strach aby se něco nestalo miminku Máte některá z vás s tím zkušenost?Děkuji za Vaše odpovědi

adusmamus
27. zář 2013

ja mam,ano je to z pohlavniho styku,inkubacni doba je az tri mesice,takze klidne si pritel mohl odskocit jinak(v 90procentech) je to z nevery-cili pohlavniho styku s jinou osobou,je to hnusne takhle napsat,ale je to tak,ja to lecila vodickou na bradavice koupila jsem v lekarne-doporucila gynekolozka abych nemusela na tu operacicku...ale jen tak se jich nezbavis,ja je mela pred ŘTI LETY A NEUSTALE SE VRACI-TREBA JEN PO DVOU KUSECH...

alpakovo
28. zář 2013

Ahoj, mám za sebou zákrok nedávno, v 16. týdnu a proběhlo to rychle a bez problémů. Kvůli těhotenství masti a vodičku na odstranění mi nedoporučili, ale vím, že to nemusíš chytit jen od přítele/manžela... .Já to chytla při návštěvě městských lázní spolu se synem :-/ A popravdě vím, že sem nebyla jediná, bylo nás celkem dost a tohle jediné sme měli společné 😠

sftr
28. zář 2013

Ja mam,34.tyden,probehl zakrok v plne narkoze,maly ma 2 roky a vubec se mi to uz neobjevilo.Nemusite se bat,je to v klidu,muj to dostal z WC,on je taky po zakroku a preleceny ATB a vubec se to uz neobjevilo.Lepsi je zakrok,po konz.lecbe se to pry casto vraci.Zlomte vaz! 😉

saslinka
29. zář 2013

Dobrý den,když jsem před 5 lety čekala syna tak se u mě také objevili kondylomata,pod narkózu jsem nešla,pan doktor mě to umrtvil a seškraboval,ale to nepomohlo a tak jsem přestoupila k jiné gynekoložce,která se zhrozila když jsem ji vyprávěla jak mi to pan doktor odstraňoval ,díky němu se mi kondylomata dostali na děložní čípek,paní doktorka mě poradila ať si koupím mastičku už si nepamatuji název,ale když budete chtít zjistím Vám ji.Sice stojí 2tisíce,ale opravdu pomáhá,ale já ty kondylomata měla i na děložním čípku a ta mastička se nesměla nanášet vnitřně tak sem bohužel musela jít na císařský řez po porodu mi to sama zmizelo,teď čekáme druhé miminko a už se mi kondylomata neobjevila.Zeptejte se na tu mastičku gynekologa a určitě si to nenechávejte odstraňovat pod narkózou.Andrea

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru