Měli jste zvýšenou teplotu na počátku těhotenství?

barci
7. srp 2006

Holky, chtěla jsem se zeptat, podle všeho jsem těhotná, zpožděná menstruace, citlivé bradavky, motání hlavy, vysoko se držící bazalní teplota, ale zaráží mě jedna věc, na internetú jsem se dočetla, že na počátku těhotenství bývá mírně zvýšená teplota...A tu já nemám, měla jsem ji asi 5 dní, ale teď se to vrátilo do normálu a mám klasických 36,6 v podpaží...Znamená to, že těhotná nejsem a mé tělo si semnou jen nehezky hraje?
Měly jste vy zvýšenou teplotu?
Děkuji moc za vaše odpovědi.

lollaj
9. srp 2009

marinko, měřila jsem v 6:45

lollaj
9. srp 2009

teda podle kalkulátoru na netu mám po ovu, menzes mám mít až 12/13.8.
Asi se v tom moc nevyznám 😢 😀

marinka
9. srp 2009

Zkus změřit i zítra v cca stejnou dobu a uvidíš, jestli bude zase tak vysoká 😉 Držím palečky!!

lollaj
9. srp 2009

díky za radu 🙂

lollaj
15. srp 2009

Dodatek po pár dnech - po dni vynechání jsem si udělala test....našla jsem // 😵

shaarka
15. zář 2009

ahojte, pridavam sa - som 7tt a uz asi treti den mam zvysenu teplotu. aj cez den, ale teraz vecer to dost citim. pod pazuchou 😀 som mala na digitalnom 36,55 a pod jazykom 37,22 😒
okrem toho mam aj nejaky herpes, ci co to je - na brade ☹

nycanka
16. zář 2009

Ahojte,

ja som zistila ze som tehotna asi v 6tt, a teplotu som mala tiez zvysenu 37,5. Vraj to je normalne a prirodzene, pretoze v tele zacina novy zivot a organizmus na to reaguje zvysenou teplotou...

bubla87
27. pro 2009

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, co si myslíte.. Bazálku mám 37,1, bolestivá prsa, jsem unavená a nejím, ale žeru co uvvidím..myslíte, že bych mohla být těhu? Na testíka je ještě brzo, musím ještě 4 dny počkat☹

bubla87
27. pro 2009

😖

akdarka
29. pro 2009

bubla, testovala si? nasla si //?

duratlicka__2
29. pro 2009

No, ja mam tiez stale teplotu okolo 36,9, ale mne je naopak zle od zaludka uz niekolko dni a testovat sa mi tiez este neoplati, to bude des vydrzat az do polky januara.

toja
9. led 2010

ahojte,takze ked bazalna teplota klesne, je to iste,ze nie som tehotna?

monuuula
11. led 2010

Ahojte, super, ze som sa teraz od vas dozvedela o tej zvysenej TT, bo aj ja mam teraz niekolko dni 37,5 ale som aj chora, teda boli ma hrdlo, ale tak opakovane uz od zaciatku decembra aj s TT, tak som zacala brat PNC, tie tehu mozu... Som v 3 tt... dnes som sa aj potila, bo som este nevedela o tej zvysenej TT v tehu (v podpazusi)...ale neviem ci to potenie nemoze nejak babu ublizit, kedze viem, ze napr.by sa v tehu nemali robit prilis teple kupele a tak kvoli moznemu potratu....no a pri tom poteni mi je teda tiez poriadne horuco...
Neviete ci sa moze v tehu normalne zena vypotit??? Dakujem 🙂

tiki
11. led 2010

Monuuu, neboj, poceni neublizuje, proste mas vyssi teplotu, tak se vic potis. Problem je, kdyz teplota preleze 38, tak to je decko samozrejme ohrozeny, hlavne takhle na zacatku, ale takhle je to OK.

gintare
12. led 2010

Ahoj, taky mám posledních pár dní teplotu 37. Pobolívá mě v podbřišku, zvětšila se mi prsa, bradavky mám citlivé a žaludek jak na vodě... Ještě pár dní počkám (dnes 23 DC) a pak zkusím, co na to test... 😉

monuuula
12. led 2010

Tiki, ja som myslela ale "vypotenie z choroby", klasika, si chora, mas horucku, tak sa ides potit do postele, aby si sa z toho co najrychlejsie dostala...chapes? Nemyslela som take normalne denne potenie.. 🙂 Ked sa clovek poti z choroby pod 2 perinami a naobliekany, tak tam musi byt aj 40 st., nie? Ved to je hrozne horko cloveku....tak to som myslela ci toto babu neublizi 🙂

apoloma
16. led 2010

ahojte babulky neviete mi niektora poradit?? v pondelok som mala ovulku tak sme to s mm vyuzili 😀 😀 no a dnes to je 5den od ovulky som si merala BT a mam rovnych 37 moze to znamenat tehu alebo sa zbytocne a predcasne tesim 😔 ... poradte prosim...

marti457
16. led 2010

Ahoj holky, nezlobte se, že vám sem lezu 😉 jsem z diskuze manžel kamioňák a na mimibazaru mám pár věciček po mých dětech - vše je hezké a v pořádku, nic zničeného tam nedávám - třeba se vám bude něco hodit. 😵 Mrkněte http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=171062

pupulka
2. únor 2010

Ahojte baby, s priatelom sa snazime o babatko a dnes som si zacala merat aj BT. Mala som rovnych 37 tak sme na to hned aj vhupli. Citala som o BT ale moc tomu nerozumiem, 37 stupnov budem mat od ovulacie az do zaciatku menzesu alebo ak mi ta teplota pretrva znamena to ze som tehotna? A okrem toho sa mi uz 3 den strasne toci hlava, hroznu motanicu mam ale pritom mam tlak normalny. Nikdy som tocaky hlavy nemala. Myslite ze by som uz mohla byt tehotna?

patti
22. únor 2010

ahoj, chtela jsem se zeptat..bazalni teplotu si merim tyden od po - dneska ze zacatku byla 37.3-ted37.5....mam to dostat ve st.nebo ne mam to totiz nepravidelne, myslite si ze by to mohlo znamenat tehotensti? Menses jsem mela 25.1...ja si jinak teplotu nemerim...test jsem si z nedockavosti delala v ne coz byl u me 28den ale vysel negativni...a posledni tri dny jsem strasne unavena...a taky jsem 19.1.brala tabletky na oddaleni menses myslite si ze by to na to mohlo mit nejaky vliv?Diky moc

dadqa86
11. črc 2010

Ahojte...Chcela by som sa opytat ze ked mam teplotu 37,3 v posve mozem byt tehotna?Dnes mi mala dojst mestruacia,ale sa nedostavila..Dakujem

898
27. led 2011

ahoj adka ak mam stale teplotu 37,1 mozem byt tehotna prosim napis

898
27. led 2011

moje meno je matka898

898
27. led 2011

ahoj len ak mam stale teplotu 37,1 mozem byt tehotna prosim napis

clare379
28. únor 2011

ja jsem na zacatku tehotenstvi taky mela zvysenou teplotu 37,2

evelin86
6. bře 2011

awojte ma niektora skusenosti s bazalnou teplotou mozem byt tehu ked mam dva dni po sebe 37 teplotu dakujem

sunny26
11. dub 2011

ahoj chcem sa opytat ci niekto nevie poradit ....mam uz 5 dni stale teplotu 37,4 vecer a rano len 36,6 ale ms mam dostat az 18.4. ...neviem ci som v tom alebo nie nechcem uz robit testy zbytocne ale zatial mam v pohode priznaky nic mi nie je 🙂
vie niekto poradit co to znamena?

sussanah
11. dub 2011

@sunny26 na zacatku tehu muze byt lehce zvysena teplota, ja to mela taky. Ale tezko rict, 18.4. si udelej test a uvidis 🙂

gazovicka
12. dub 2011

@evelin86 ahoj, ja by som sa len na teplotu nespoliehala, malo by tu byt aj viac faktorov podporujucim tehu... ja som sice mala az do predvcerajska zvysenu teplotu 37,2 skoro kazdy den, ....

mishelll
24. zář 2012

Ahojte chcem Vás požiadať o radu ..14 juna som vysadila antiku po nej mesiac na to mi prišla menštrulacia normalne potom na ďalší mesiac nič teda v auguste a teraz som si to pocitala som ju mala dostať 13 septembra ale nepišla.4.sep.som išla k lekárke dala mi lieky na vyvolanie menzesu tie som jedla 10 dni po doužívaní mali prísť neprišli aj tak.Na miesto toho som dostala v utorok 18 tepoltu a tie pretrvávajú do teraz takže už sedem dní neviem si to vysvetliť tepotu mám len zvýšenú tak tích 37,2.. 37,3 max 37,4 aj dnes som ju mala celý deň bola som aj u lekárky a tá mi robila sono povedala že tam nič nevidí a že tam nie sú náznaky tehotnosti že mám ešte počkať do konca tohto týždňa či mi nepríde menzes a že keď nie tak mám v pondelok na ďalší týždeň prísť som nervózná a je mi do plaču a neviem som dosť precitlivelá.. testy som si robila veľa krát stále mi vychádza negatívne tak už neviem ale som dosť s toho nervózna.Tehotná asi nebudem skorej mi už chýba ten menzes a pred týždňom ma pálila záha ale už to prešlo niekedy mam ako keby ma pichlo v žalúdku a až krč ale hneď to prejde ale mám to len ojedinele nie stále. Poradte mi prosím Vás niekto alebo aspoň Váš názor ma zaujíma ďakujem dievčatá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru