Měli jste zvýšenou teplotu na počátku těhotenství?

barci
7. srp 2006

Holky, chtěla jsem se zeptat, podle všeho jsem těhotná, zpožděná menstruace, citlivé bradavky, motání hlavy, vysoko se držící bazalní teplota, ale zaráží mě jedna věc, na internetú jsem se dočetla, že na počátku těhotenství bývá mírně zvýšená teplota...A tu já nemám, měla jsem ji asi 5 dní, ale teď se to vrátilo do normálu a mám klasických 36,6 v podpaží...Znamená to, že těhotná nejsem a mé tělo si semnou jen nehezky hraje?
Měly jste vy zvýšenou teplotu?
Děkuji moc za vaše odpovědi.

nativanativa
24. zář 2012

@mishelll ak si si robila testy a boli negativne , urcite uz nebudes tehotna podla mna , je to bezne po vysadeni , treba pockat , telo si zvyka a je zblbnute , mne po 7 rokoch trvalo vyse roka pokym sa mi cyklus ako tak upravil 😉

hojda
24. zář 2012

ano mírně

lindda
13. lis 2012

Prosim nevie nekto ja mam stale 36,3-36 stup dokonca ma 2 dni pre mrchou a mam 36,1 stup dakujem za kazdu odpoved

jirinka1989
3. únor 2013

Procitam to pořád dokola a nakonec po 12. dnu od očekávané MS jsem se rozhodla napsat, snad mi někdo poradí...20.-27.12. jsem měla poslední MS, od 29.12. do 10.1. jsme si s přítelem dost užívali, "dával si pozor" (dost často a myslím, že jsme zrovna vychytali ovu :-/) každopádně žádnej stres nic takovýho, až mě 24.1. napadlo, že už jsem to dva dny měla mít....mívám to pravidelně už 2 roky od přerušení braní antikoncepce, takže mě to trochu zaráží. No udělala jsem si test 4.den, negativní, pak mi udělali test (z moči) na G.U. klinice, negativní (to bylo 6. den od očekávané MS) a řekli mi, že pokud do týdne nic, mám ještě znovu přijít.....od 8.dne od očekávané MS mě pobolívá v podbřišku jako bych to měla dostat, tak jsem se uklidnila, no ráno trošku kapek na intimce, tak si říkám, to už přijde, ale za celý den nic, jen bolest jako by už to každou chvíli mělo přijít, tak jsem si říkala třeba ráno - ráno zas trochu krve, pro jistotu jsem ještě udělala test - negativní, ale po výměně intimky zas celý den nic...☹ Není mi špatně, chutě jsem měla odjakživa, takže nemůžu soudit, jedině že je mi děsný horko, pak zima, takový zimnicový. Říkám si, že to může být cokoli, a nevím co, vím, že nemůžete moc soudit, ale i kdyby to byla nějaká cysta, tak snad MS mít budu ne? Nebo štítná žláza? Nevím fakt jako čím to, nezhubla jsem, spíš mi připadá, že jsem trochu přibrala, ale ne nějak rapidně, nemělo by to mít na MS vliv, stres nijak extra nemám, fakt nevím. 😕 Dík za rady, ozvěny, podporu atp.

lucia1203
30. bře 2013

Ahojte mam jednu otazku pred 2ryzdnami nam praskol kondom do 12 hodi som uzila escapelle na 5den od uzitia tabletky som mala slabe hnede spinenie dnes je 13den od uzitia tabletky a menzes este nemam mam mat o 3 dni dnes mam zvysenu teplotu pred 3dnami ma bolelo asi dva dni hrdlo a mam sopel myslite ze to moze byt naznak ze tabletka nezabrala? Prosim poradte

2hanah
30. bře 2013

@lucia1203 Já bych si myslela, že Vám jen ta tabletka pořádně rozházela hormony, prý je to docela svinstvo, já sama jsem také měla několikrát takhle rozházené hormony, že jsem se bála, že jsem těhotná a naštěstí nic, ale já to měla vždy z jiných příčin, takže určitě bych udělala těhu test nebo ještě líp, kontrola u doktora. Držím pěsti.

lucia1203
30. bře 2013

Test som si robila pred 3dnami teda 10dni od tej nehodi ja sa strasne bojim ani nespavam ja uz dlho beriem lieky na ukludnenie a aj si domyslam kopu veci bojim sa strasne

lucia1203
30. bře 2013

@2hanah test som si robila ale neviem ci to neni skoro 10 dni od tej nehody ja som zufala uz nespavam kvoli tomu a betiem lieky na ukludnenie uz 8rokov a ja som taka ze si hned domyslam vsetko

2hanah
30. bře 2013

@lucia1203 To chápu, nejde například jen o špatnou velikost bot. Ale já bych vsadila jen na tu hormonální nerovnováhu. Bohužel může být ještě brzo, ale některé těhotenské testy to zvládnou i takhle brzo, mělo by to být v příbalovém letáku, ale na druhou stranu, proč by zrovna Vám neměla ta tabletka zabrat??? Určo hormonální výkyv, jak jsem psala, já jich měla několik a vždycky taky podezření na těhotenství, příznaky byly stejné, a navíc, nikde není psáno, že ikdyby jste neužila tu tabletu, došlo by k těhotenství, vždyť si vemte, kolik ,,práce" to dá, než tady některé ženy počnou...

lucia1203
30. bře 2013

Vy ste po tej tabletke do kolkych dnri dostali ms no ked som tu citala kolkym zenam ta tabletka nepomohla tak mi je do placu praveze na tom teste to vobec nebolo pisane bol to mamatest

lucia1203
30. bře 2013

@2hanah vy ste po kolkych dnoch od tej tabletky dostali ms? Ked som citala kolkym zenam ta tabletka nepomohla tak mi je do placu ten test bol mamatest a nebolo tam pisane ako ke citlivy

2hanah
31. bře 2013

@lucia1203 Já jsem tuto tabletku nikdy nepoužila, omlouvám se, jestli jsem se špatně vyjádřila. Mívala jsem tyto hormonální výkyvy po nově nasazené antikoncepci, po porodech, interrupci nebo ze stresu. A můžu se zeptat, kdy má přijít očekávaná menstruace?

lucia1203
31. bře 2013

2.4 takze za.chvilu v pribalovom letaku od tej tabletky po bolo pisane ze moze prist spinenie na 5den od uzitia som mala slabe hnede spinenie a dnes od rana ma boli tak cudno brucho neviem co to znamena ale zblaznim sa uz ja mam normalne panicky strach zbtoho ze mozem byt tehotna 8 rokov beriem lieky na ukludnenie a za tieto posledne dva tyzdne som psychycky na dne

lucia1203
31. bře 2013

@2hanah 2.4 takze za chvilu dnes ma boli od rana podbrusko a krize neviem co to je ja mam doslova panicky strach z toho ze mozem byt tehotna 8rokov m lieky na ukludmenie a j twa som uz psychycky na dne za tieto dva tyzdne a cim sa blizi termin ms je to horsie zvysenu teplotu som mala aj dmes ale neviem s coho to moze byt pred par dnami ma bolelo hrdlo teraz kaslem a mam trocha nadchu dnes rano som nemala hlas tak neviem ci to je z toho alebo to moze byt naznak tehotnosti

2hanah
31. bře 2013

@lucia1203 Klid, zkuste na to nemyslet, fakt, bude to dobré, já vím, jaké to je, znám ten pocit dobře, když se toho člověk bojí, říkejte si, že to bude dobré. Určitě zopakujte test v den, kdy máte dostat menstruaci, to už by moho jít a řekněte v lékárně, že chcete extra citlivý test, jestli mají. Ale určitě to bude to nachlazení a hormonální výkyv, bude to dobré, všechny situace mají svoje řešení, za pár dní se dostaví jistota 🙂

lucia1203
31. bře 2013

@2hanah dakujem za podporu snad to bude dobre ja uz ani spavat nemozem a ta teplita ma znepokojuje a este ma znepokojuje ja som pred 3mesiacmi vysadila antikoncepciu a vtedy vraj zeny otehotneju skor tak aj to ma tak strasi a myslite ze ten test co som si robila 10dni od nehody nebol spravny?

2hanah
31. bře 2013

@lucia1203 Myslím, že by ještě bylo málo těhotenského hormonu, aby to bylo vidět na testu, ale mohu se mílit. Když jsem poprvé otěhotněla, dělala jsem si test po pár dnech, co jsem měla zpožděnou MS, asi tak tři dny po, ale test mi ukázal jen jednu čárku, ale mně to nedalo, nějak jsem cítila, že jsem těhotná, tak jsem po dvou dnech opakovala z ranní moči a už byly vidět dvě čárky, já jsem ale antikoncepci nebrala už rok a měsíc, mně to rozhodně nešlo hned po vysazení antikoncepce, každá žena je jiná. Měla jsem zvláštní pocit, cítila jsem se opravdu trochu jinak, ještě než jsem si to potvrdila, byla mi pořád jakoby zima, nevolnost v autě a měla jsem pořád hlad a chuť na zdravé potraviny. Bude to dobré, uvidíte. A můžu se zeptat, proč jste vysadila antikoncepci? Já ji teda taky už šest let neberu, nedělala mi zdravotně dobře, přibýrání a taky výkyvy nálad až deprese.

lucia1203
1. dub 2013

@2hanah. Ja tiez zo zdravotnych dovodov berem tie na ukludnenie a nebyvalo mi dobre po antikoncepcii

lucia1203
1. dub 2013

@2hanah dobry den prepacte ze vas otravujem ale neviem co.zo sebou ta zvysena teplota je uz 3den a myslim ze keby to je s choroby tak by bola den dva a bola by vyssia no ja som mala najvyssiu 37.4 myslim si ze je dost pravdepodobne ze ide o tehotenstvo som zufala dokonca rozmyslam nad samovrazdov test spravit psychycky nezvladnem a ku gynekologicke uz vobec nezvladmem posledne dni mam strasne depky uzkosti cela sa trasiem nic nejem iba fakcim som v koncoch proste

majka21rk
1. dub 2013

ahojte mozem sa vas oppytat? uz piaty den mam zvysenu telesnu teplotu ookolo tych 37,3 no scxhoroby to nebude lebo ma nic ine neboli nie som prechladena nemam nadchu proste nic,som len slaba toci sa mi hlava ,mam zvacsene trosku podbrusko teda mam ho tak troslu vystupenejsie nez zvysok brucha chodim casto cikat a menzes mam dostat za tyzden. myslite si ze to moze suvisiet s moznym tehotenstvom? najde sa tu nejaka zena co mala rovnake priznaky kjed bola tehu? dakujem

romantika
1. dub 2013

@majka21rk
no ja bych neplasila takhle dopredu, ale obvykle zacatek kazdeho tehu jsem bud chytla nachlazeni nebo gyn. zanet. asi jak je telo oslabene. ale tehu se mi vzdy potvrdilo az skoro 2 tydny po vynechani menzes. u prvniho jsem omdlivala, u druheho jsem vubec netusila ze se neco deje. telo si rekne. hlavne netalcit na pilu

majka21rk
1. dub 2013

@romantika mno ja som tez mala pocit ze som asi odspodu prechladla ale nic ma neboli ani pri cikani takze len chodim castejsie cikat 🙂 no posledny menezes som mala 13.3.2013 a prisla mi o tyzden skor a bola kratka takze neviem .....

romantika
1. dub 2013

@majka21rk tal si udelej test, ale ja druhe tehu mela pozitivni test az skoro 2 tydny po vynechani, taky jsem 2-3 ndy spinila. jenze i nachlazeni muze zpusobit toto takze jsem utratila za testy majland a byl to boj, nakonec i mimco se ukazalo az v 7 tydnu. testem nic nezkazis a at to dopadne jak si prejes.

2hanah
1. dub 2013

@lucia1203 Vůbec neotravujete, klidně pište, hlavně nedělejte žádné hlouposti! Ráda Vám odepíšu kdykoliv, já jsem Hanka, jestli můžu navrhnout tykání? Jedna moje známá má taky teď virózu a už má čtvrtý den zvýšené teploty, dokonce jí tu teplotu sráželi i na pohotovosti a moc se nepovedlo, určitě je to jenom viróza, jsi oslabená z toho stresu a z toho, že nejíš a nespíš, bude to dobrý? Všechno dělají jen nervy. Můžu se zeptat, ten muž, se kterým se stala ta nehoda s kondomem je Tvůj přítel? Nepomůže, když mu řekneš, jak se cítíš, třeba by s Tebou mohl udělat ten test, aby Ti dodal kuráž. Zapomeň na sebevraždu, to je blbost, ještě na Tebe čeká spousta hezkých dní a přece nebudeš podléhat panice, když ještě ani nevíš, jestli je proč panikařit, zkus si slíbit nějakou odměnu, co máš ráda, za to, že si uděláš ten test, procházka, vana, cvičení, dort, čokoláda, oblečení, boty, co máš ráda? Já sama Ti tu odměnu pak pošlu, vážně! Neboj, bude tam jedna čárka, když to není v hlavě, že jsi chtěla dítě, mozek určitě ohlídal, aby Tvoje tělo na těhotenství nebylo připravené, vydrž do rána na test a vymysli si zatím tu odměnu 🙂

lucia1203
1. dub 2013

@2hanah dakujem moc ja som lucia ano je to priatel stale ma ubezpecuje ze vsetko hude dobre nic z toho nebude ale proste ja som taka ze sa strasne o seba bojim mam velky strach len ked mam ist na krv neviem si predstavit akoby som prezila interupciu alebo porod neni som psychycky pripravena na to od malicka mam psychycke problemy. Vies aako somsi robila test potych deviatich dnoch? Kupila som si test dala som vzorku mocu do misky obliekla som sa a povedala som sestre a mojmu priatelovi nech ten test spravia oni isla som sa von za chvilu mi volal priatel ja som nedokazala zdvihnut tel.az ked som sa premohla a zdvihla ho povedal ze je tam jedna palicka tak som isla domov a asi hodinu som tem test obzerala ci tam je naozaj jedna palicka je to smiesne ale je to tak keby tam uvidim dve ciarky tak mi mozu zavolat zachranku pred troma mesiacmi som vysadila antikoncepciu a mam strach ze po vysadeni zena moze skor otehotniet a mozno je aj menej ucinna tabletka po. Zajtra idem do prace v praci som od rana do vecera 23.00 takze zajtra test robit este nebudem a strasne si domyslam vcera som citala ze pri tehotenstve byva tvrde posbrusko uz sa mi zdalo ze ho mam tvrde dnes sa mi zda ze sa mi nalievaju prsia ta teplota ma znepojojuje lebo chvilu mam 37.3 a za chvilu 36.7

lucia1203
1. dub 2013

@2hanah dakujem moc ja som lucia ano je to priatel stale ma ubezpecuje ze vsetko hude dobre nic z toho nebude ale proste ja som taka ze sa strasne o seba bojim mam velky strach len ked mam ist na krv neviem si predstavit akoby som prezila interupciu alebo porod neni som psychycky pripravena na to od malicka mam psychycke problemy. Vies aako somsi robila test potych deviatich dnoch? Kupila som si test dala som vzorku mocu do misky obliekla som sa a povedala som sestre a mojmu priatelovi nech ten test spravia oni isla som sa von za chvilu mi volal priatel ja som nedokazala zdvihnut tel.az ked som sa premohla a wzdvihla ho povedal ze je tam jedna palicka tak som isla domov a asi hodinu som tem test obzerala ci tam je naozaj jedna palicka je to smiesne ale je to tak keby tam uvidim dve ciarky tak mi mozu zavolat zachranku je to smiesne ale je to tak

timbouctou
1. dub 2013

@lucia1203 ahoj, já si myslím, že to máš hlavně z nervozity tu teplotu a ze stejného důvodu ti může meškat ms. Po téhle tabletce opravdu nehrozí těhotenství. Mimochodem může být vše i naopak, třeba jsi někde chytla nějakou virozu s teplotou a proto jsi celá oteklá a máš zpoždění 🙂 hlavně klííííd.

lucia1203
1. dub 2013

@timbouctou ja mam mats zajtra ale od kedy sa to.stalo.teda 16 dni som v strasnom strese nejem len nad tym rozmyslam ta tabletka je na to tak by mala pomoct ale neviem ci aj mne ked som vysadila hak pred troma mesiacmi k tej teplote ja mam nadchu aj kaslem len mam uz treti den a to max 37.4 a hodinu mam potom nemam a takto myslim si ze keby to je z choroby mam ju den dva a cely.den

timbouctou
1. dub 2013

@lucia1203 no to právě u virozy tak bývá, my co už děti máme, tak to známe 🙂 Mohlo by to trvat i týden a pak dobrý.

2hanah
1. dub 2013

@lucia1203 Není to směšné... Žádné cizí trápení není směšné, já to můžu posoudit víc, než kdokoliv... Tak to tak zkus s přítelem udělat zase? Ať koukne první na výsledek testu, nebo tam může i namočit ten testovací proužek, ale neboj, bude to dobré, mám už dvě děti a jednu interrupci za sebou, musím to vědět 🙂 Nejhorší je, že Tě tak zlobí ty Tvoje pocity, strach si někdy děláme jen ve vlastní hlavě, mně osobně po mých životních zkušenostech celá ta situace nepřijde tak hrozná, ale chápu, že máš určité problémy a vnímáš to všechno jinak, zkus svou mysl zaměstnat něčím jiným? Například jsi mi ještě nenapsala, co máš ráda? Za co utrácíš jako ženská penízky?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru