Měli jste zvýšenou teplotu na počátku těhotenství?

barci
7. srp 2006

Holky, chtěla jsem se zeptat, podle všeho jsem těhotná, zpožděná menstruace, citlivé bradavky, motání hlavy, vysoko se držící bazalní teplota, ale zaráží mě jedna věc, na internetú jsem se dočetla, že na počátku těhotenství bývá mírně zvýšená teplota...A tu já nemám, měla jsem ji asi 5 dní, ale teď se to vrátilo do normálu a mám klasických 36,6 v podpaží...Znamená to, že těhotná nejsem a mé tělo si semnou jen nehezky hraje?
Měly jste vy zvýšenou teplotu?
Děkuji moc za vaše odpovědi.

lucko
2. lis 2006

Práve som si prečítala, že Ti teraz skončila MS. Som to ja ale blb. Keby som to poriadne prečítala. Ale tak ako píše Len, skôr to vyzerá na nejakú nemoc.

sofia_r
2. lis 2006

Ahoj adi, vidím, že ešte ti dievčatá neodpovedali ohľadom večernej nevoľnosti. Tá sa v tehotenstve môže dostaviť v podstate kedykoľvek. Niektoré ženy uvádzajú rannú, iné večernú, ale niektoré aj nočnú - zvyčajne sa kvôli nej uprostred noci budia. Vlastne všetko - teplota, nevoľnosť, únava,atd - je veľmi individuálne a tak pokiaľ nemáš pozitívny testík, alebo iné výsledky, vylúčiť, alebo potvrdiť tehotenstvo je nemožné. Niekto má všetky možné príznaky, ale je to len PMS, alebo sugescia a niekto kto už je s potvrdeným tehotenstvom sa čuduje, že nič nepozoruje... Takže asi tak 😉

kukuluna
2. lis 2006

ahojky, jestli můžu taky se svou troškou do mlýna 😉 jsem těhu 4.týden a tak před týdnem jsem měla 3 dny zvýšenou teplotu (tělesnou) 37,5... četla jsem (ani už nevim kde 🙂 ) že tělo se chová - má příznaky - jako když na něj leze chřipka - dává najevo potřebu většího odpočinku.. začínající ¨těhotenství je pro organizmus dost záhul 😅 - měla jsem to i při prvním těhotenství...

inka04
14. srp 2008

Ahojte, mala niektora z vas pocas tehotenstva zvysenu teplotu? Ja uz 2. den 37,4.... ☹ Uz to riesi i lekar, v podstate sa necitim chora, nic ma neboli, len citim zvysenu teplotu! Dakujem 🙂

pipisek
14. srp 2008

ahoj,
já měla taky na začátku obou těhu zvýšené teploty, pořád kolem 37,3...je to normální......hodně štěstí!

inka04
14. srp 2008

citala som, ze do 37,3 je naozaj v poho, ale vcera som mala 37,5.... to sa mi uz nezda v poriadku.... ani gynekolog mi nepotvrdil, ze by to bolo v poho!

lila794
14. srp 2008

Ahoj, ja som tiez mavala takuto teplotu a bolo to ok, akurat ma dokina nechala na PN, nech oddychujem.

banikovci1
15. srp 2008

Ja mávam tiež zvýšenú teplotu, skoro každý večer okolo 37,2 C, ale je to podľa lekárky normálne, je to aj zo žalúdka, že mi býva ťažko

inka04
15. srp 2008

aj ja som PN... tiez mavam pocas dna zvysenu 37,0 - 37-2... ale vecer mi zvykne vystupit az na 37,5 ...a to uz sa citim rozpalena... v noci sa strasne potim 😒 (ale v noci som si merala a teplotu som zvysenu vobec nemala)

kacurienka15
19. srp 2008

Ahojte dievcata prosim poradte mi. Minuly mesiac som bola tehotna, zial som potratila:( Menzes mavam 35 - 37 cyklus. Tento mesiac si meriam BT , kedy som mala ovulaciu a co znacia zvysene teploty??? Tu je meranie :
1.8. 36,5 - 8. den cyklu
2.8. 36,7 - 9. den
3.8. 36,7 - 10. den
4.8. 36,5 - 11. den
5.8. 36,7 - 12. den
6.8. 36,8 - 13.den
7.8. 36,8 - 14. den
8.8. 36,6 - 15. den
9.8. 36,3 - 16. den
10.8. 36,7 - 17. den
11.8. 36,7 - 18. den
12.8. 37 - 19. den
13.8. 36,7 - 20. den
14.8. 37 - 21. den
15.8. 37,2 - 22. den
16.8. 36,8 - 23. den
17.8. 36,9 - 24. den
18.8. 37,2 - 25. den
19.8. 37,2 - 26. den
Co si o tomto myslite? Menzes nemozem este dostat, lebo este ma cas 10 dni. Dakujem

leniccka
19. srp 2008

ja som v tomto laik, ale ako som si precitala temu tak mi to nedalo, bo snazilkujeme a mam BT 37,6 ale je poobedie, prisla som z prace a varila som... takze asi aj tym sposobena teplota... skusim este zmerat rano 🙂

arizona
19. srp 2008

kacur, skús si nahádzať teplotky do http://www.fertilityfriend.com/fforeg.html tam ti to bude samé vyznačovať, väčšinou sa nemýli. alebo ak ti je nemčina bližšia, tak http://www.wunschkinder.net . len sa zaregistruješ a nahadzuješ každý deň, ale musíš vedieť podmienky, za ktorých sa oplatí merať (spánok, rovnaká denná hodina, alkohol zvyšuje BT, lieky majú tiež vplyv, choroby to isté...)...

ak to máš zakreslené, tak sa to dá pekne "odkukať" 😉 ako len tak zbežne pozerám na tie tvoje teplotky, tak ovu mohla byť 9.8. (+/-) - tam máš pokles a potom hneď vzostup, ktorý stále trvá... ale ak by si mala mať aj tento cyklus 35-dňový, tak by si mala dlhúúú luteálnu fázu (čo ale nie je zlé, horšie sú krátke tieto fázy 😉 ) - podľa mňa budeš mať kratší cyklus alebo to ovu (ešte) nebola...

liana17
21. srp 2008

ahojte
mam jednu otazku, zaujimalo by ma do akej miery moze zvysena telesna teplota 37,5 ovplyvnit bazalnu?
dakujem

magic08
14. led 2009

ahojte kočky,
viete mi poradiť. Zajtra cakam MS, a dnes rano mi stupla bazalna teplota o 2 stupne na 37,0.
myslite ze by som mohla byt tehu? minuly cyklus mi teplota 2dni pre MS klesla a potom sa dostavila. aky je vas nazor?

k.ate
14. led 2009

magic - podle mě určitá možnost je, ale není možný, že se ti MS jen zpozdila? Já jsem teď relativně čerstvě těhu a bohužel jsem si neměřila teplotu celej cyklus, ale teď ji mám zvýšenou stejně jako normálně po ovu neklesá dolů (podle srovnání s hodnotama z minulejch cyklů mám teplotu před ovu kolem 35,8 - 36,1, a teď se mi drží v rozmezí 36,4 - 36,6, což byly normální hodnoty po ovu než se dostavila ms...

magic08
14. led 2009

ahoj.
no zatial mi nemeska. ocakavam ju zajtra, ale ziadne priznaky nemam. uvidim rano aka bude teplota, ale este sami nestalo aby mi teplota prem MS neklesla. Teraz stupla o 2 stupne

ditka1
14. led 2009

baby zvysena teplota az do 37,2stupnov je dokonca normalna,to na zaciatku byva tak sa nemusite nicoho obavat 🙂 🙂 🙂

k.ate
14. led 2009

ditka1 - já vim... já si tím spíš kontroluju, jestli je všechno OK teď... Jen mě napadlo... Neví některá z vás, jak rychle se projeví na BT případnej potrat? Vím, že když začne klesat, je to nic moc, ale za jak dlouho se to ukáže? A dokáže to rozeznat třeba i zamlklej potrat?

ditka1
14. led 2009

fuuuha to neviem a mas podozrenie na nieco take?

jenniffer
15. led 2009

Já měla zvýšenou teplotu celý první trimestr. Pohybovalo se to různě, většinou mezi 37,1-37,4. Týden jsem byla v nemocnici kvůli špinění, měřili mě několikrát denně. Dr. říkal, že taková teplota v těhu může být a je to naprosto v pohodě. 😉 🙂

k.ate
16. led 2009

ditka1 - no měla jsem trošku problémy, tak to teď hlídám a docela mě to zajímá... Abych byla připravená, kdyby něco 😕 Ale ráno (v 5) mám BT pořád kolem 36,4 - 36,5 a přes den se mi měřená normálně pod paží šplhá hooodně ke 37... (normální je u mě, tak 36 - 36,2 🙂 ), takže snad je všechno OK...

kackabrcka
16. led 2009

ahojte.. ja sama som zazila od 6tt do 8tt zvysenu teplotu 37,3 - 37,5 zevraj je to normalne aj ked lekari nedavali tomu veliky doraz.. obavat sa nemusite 😉

lucinka1104
17. led 2009

ovu bola 9.a vyzerá to, že by si mohla bzť znova tehu 😉

lucinka1104
17. led 2009

k.ate ty sa už vykašli merať teplotu načo ti to je ? Užívaj si tehu

stanusa
12. bře 2009

ahojte, poprosím vás o radu ohľadne telesnej teploty - mám ju dnes 37,5 a v podstate ma nič nebolí, len trochu štípe močová rúra ked som na vecku - žeby nejaký zápal?? Pýtam sa preto, že meriam bt a posledné dni ju mám parádne vysoko. graf: http://www.fertilityfriend.com/home/2440f8 netestovala som ešte
ďakujem za odpoveď 🙂

mona12071
11. kvě 2009

ahojte .potrebovala by som pomoct s manzelom sme sa rozhodli pre dietatko doteras som niako nevenovala pozornost meranie bt az teras .mozete mi niektora presne povedat ako to je.milujeme sa kazdy den dnes rano som si zmerala teplotu v posve a mala som 36.6 len tak zo zvedavosti som si ju zmerala poobede co to ukaze a ukazalo mi 37.10 podla mojho usudenia som asi teras dostala ovulaciu vsak?ale hlavna otazka je ta ze kolko musim mat tu zvysenu teplotu aby som vedela ze som tehotna lebo co som citala tak zvysena teplota je len niako 2 dni ako je ovulacia a nie az do menstruacie dakujem velmi pekne

tatulienka
20. kvě 2009

ahojte babulky...ja mam taky problem...dnes ma znicoho nic zacal strasne boliet zaludok,ale tak ako keby ma bolelo cele brucho..mam zvysenu teplotu (max bola 37,7) myslite,ze mozem byt tehu??ze by sa to prejavilo tak skoro?moj graf...

http://www.fertilityfriend.com/home/241f0c

januska26
28. čer 2009

No caute baby,

no tak ja uz asi dva tyzdne mam zvysenu teplotu od 37 do 37.4.chora sa necitim, len som strasne unavena a toci sa mi hlava. Takze je to uuuplne normalne?ked som bola naposledy u doktora, citila som sa ok, tak som sa na to zabudla spytat...diky.

lollaj
9. srp 2009

ahojky, tak si tady pročítám několikátý den ... a dnes mi to nedalo a ráno jsem si poprvé změřila bazální teplotu - 37,5. Poslední MS jsem měla 17.7. Vím,že z jednoho měření nelze dělat závěry,ale není ta teplota nějak vysoká na to, že mám po ovulaci? Díky za odpověď 😉

marinka
9. srp 2009

lolla, teplota je to hodně vysoká, to jo.. Měřila jsi hned po probuzení? Jak píšeš,závěry z jednoho měření dělat nejdou, ale mohlo by to vyjít 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru