Měli jste zvýšenou teplotu na počátku těhotenství?

barci
7. srp 2006

Holky, chtěla jsem se zeptat, podle všeho jsem těhotná, zpožděná menstruace, citlivé bradavky, motání hlavy, vysoko se držící bazalní teplota, ale zaráží mě jedna věc, na internetú jsem se dočetla, že na počátku těhotenství bývá mírně zvýšená teplota...A tu já nemám, měla jsem ji asi 5 dní, ale teď se to vrátilo do normálu a mám klasických 36,6 v podpaží...Znamená to, že těhotná nejsem a mé tělo si semnou jen nehezky hraje?
Měly jste vy zvýšenou teplotu?
Děkuji moc za vaše odpovědi.

lucia1203
1. dub 2013

@timbouctou a co si myslis o vysadeni Hak a o 3 mesiace pouzitie tabletky po myslis ze by ta tabletka po mala mensi ucinok?

lucia1203
1. dub 2013

@2hanah dakujem moc za podporu keby som len vedela ci ta tabletka zabrala mozno keby predtym neberem hak nestresujem tak 2tyzdne ma nebavi vobec nic ani tv ani ist niekam von som len v praci a ked mam volno sedim doma a stresujem nemozem sa nijak ukludnit.sestra priatel a kamaratka ma stale presviecaju ze to bude ok a nebudem tehotna

2hanah
1. dub 2013

A mají pravdu. Buď statečná zítra a zkus překonat svůj strach, čím dřív se odhodláš udělat test, tím dřív se Ti uleví. Držím pěsti a určitě hned napiš, neboj, bude to dobrý 🙂

lucia1203
2. dub 2013

@2hanah test vysiel ze som tehotna takze ma caka interipcia

timbouctou
2. dub 2013

@lucia1203 no to leda že bys vzala tabletku pozdě. Ale pokud ti vyšel test... Nakonec nejsem lékař.

afrika
2. dub 2013

@lucia1203 nechceš si bábo predsa len nechať?? nerob unáhlené závery

lucia1203
2. dub 2013

@timbouctou tabletku som uzila do 12hodin

lucia1203
2. dub 2013

@afrika urcite si nechcem nechat som rozhodnuta len neviem ako to zvladnem ked ja sa bojim ist na krv

2hanah
2. dub 2013

@lucia1203 Vážně ☹ To mě mrzí, že to nevyšlo podle Tvého přání, ani se mi tomu nechce věřit. Můžu Ti nějak pomoct? Kdyby jsi si o tom chtěla popovídat nebo se na něco zeptat ohledně interrupce, klidně pisni do IP. Jak Ti je? Ustojíš to?

tarawels
1. led 2014

ahoj holky,já měla při prvním těhotenství BT stále 37,1,při druhém těhotenství sem BT neměřila.Nyní se snažíme o další mimi a BT mám první 4dny 36,8 až 36,9.(po OV.).Po té vždy dva dny 37,1 a jeden den 37,2,opět 2x 37,1 a dnes Tj.10den po OV.je 37,2.Bolí mě jen prsa a to asi tak stejně jako při PMS.Myslíte si ,že mohu být těhotná???A zjistila sem ,že když se vzbudím kdykoliv ráno od 1hod a změřím si BT,je stejná až do 4 45h,kdy měřím pravidelně.V minulých cyklech se mi BT houpala 😅 .Máte s tím některá zkušenost???Budu ráda za Vaše odpovědi.Jinak před OV.BT 36,6.

andrealisicanova40
3. kvě 2015

tak ja se o mimi snazim a nedoslo mi menzes 5 dni teda myslim uz dva tydny ze jsme tehotna jen test ne negativni a bazalku mam 37.4 a casto mocim.bolesti jak pro menzes a uz tomu nejak nerozumim.test mam 2 v 1 lady max

monoklnaoku
23. lis 2016

Ahoj, jak je to s bazalni a telesnou teplotou? Normalne v podpazi mam 37,3 a v pochve 37,4
Je bazalni vzdy stejna jako telesna?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru