Měly jste menstruaci a přesto byly těhotné?

lucinka56
22. bře 2007

me zajima, jak se rika, ze muzeme menstruovat a byt tehotne..... nevim , ale je tady nekdo takovy? a pokud ano, jak silna ms byla?

diky za odpovedi

levana33
15. zář 2016

@milujicimamina a jay jsi byla dpo? Ja sice ted mela ms..ale jen jeden den...predevcirem jsem mela silne spineni a vcera krvaceni se sliznici a dneska koncim spinenim..tak jsem zase zmatena :/

alice000
5. lis 2016

Mám nechraneny styk ,pritel se do mě udělal ... MS sem dostala o 3dny dříve a mám jí normální jako vždy ,ale divne je že se mi z ničeho nic zvetsilo poprsí ..prosim o radu ,mohu být těhotná? Diky

martikbertik
Autor odpověď smazal
Zobraz
sabinka32
2. pro 2020

Dobry den mam dotaz ??? Ale prvni začnu příběhem byla jsem tehotna 21 týdnu mela jsem vysněnou holčičku protoze uz doma chlapečka mam strašně jsem si přála holčičku a sem se splnil jenže ve 21tydnu mi mala umřela Takze se mi obrátil život na ruby od te doby se snažím s manželem o mimco nekdy sem tam udelam tehu testy protoze příznaky mívám a jsou i pozitivní ale pak prijde menstruace a Je vse ztracené .. jednou se mi to takhle stalo ... a ted tedy k veci nedávno jsem byla u doktorka s tim ze mi po sexu ze me vytekl ruzovy výrok tak mi odebrala krev a udelala testy na tehu .. jenže smůla byly negativní prý min jak 1-2 a to je prý negativní no dobre tak jsem to tedy neřešila sla jsem domu s tom ze az dostanu menstruaci nasadim Ha aby mi to pomohlo otěhotnět jenže ja příznaky jak blazen krome zvracení Takze v patek negativní výsledek s krve a v pondeli pozitivní mamatest 10 tak jsem znova v patek sla k dr. Ta mi rekla ze si je 100 procent jistá ze tehu nejsem .. i pres to ze jsem ji rekla ze testy jsou pozitivní .. proste me poslala domu aniž by me vyšetřila ... a lorda mi rekla ze ldyz to nedostanu 4teho mam prijit ... jenže ted moje nejdůležitější otazka ?? Menstruaci jsem mela dostat 28.11 jenže prisla 27.11 a 26.11 byl pohlavní styk kde ze me nic nevyteklo jen ruzovy výtok ... no tal tedy spatky k te menstruaci prvni a druhy den uplne slabý z druhého dne na třetí uz to bylo o neco silnější čtvrti a paty den nic moc zase jen malo ale ten čtvrtý den menstruace. Provedeny test .. mamatest a o5 pozitivní sice ten prvni je tak lehce jen bledě ale na větším světle tam je ta čárka i s barvou a na tom druhým je teda vydet o neco více ale je to ze stejne moci mezi tim je rozdíl asi jen dve minuty ten prvni test jsem delala prvni pak hned druhy vubec to nechapu ma stim nekdo zkušenosti ?? Dekuji za odpovědi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru