Měly jste menstruaci a přesto byly těhotné?

lucinka56
22. bře 2007

me zajima, jak se rika, ze muzeme menstruovat a byt tehotne..... nevim , ale je tady nekdo takovy? a pokud ano, jak silna ms byla?

diky za odpovedi

sisstin
22. bře 2007

lucinka: já to slyšela už mockrát..ale moc tomu nevěřím..prý je to možné...ale v setinách procent..spíš jenom špiníš..ale klasická MS to není 😉

merunka
22. bře 2007

ahoj sisstin, ja si to take myslim.... 🙂 pak jsou holky zbytecne vystresle, ze kdyz maji klasickou ms, tak pak si mysli, ze treba jsou tehule i kdyz menstruovali, protoze to nekdo rikal....myslim, ze se to s klasickou ms neda srovnat

len
22. bře 2007

Hodím sem křivky z FF, které jsem na toto téma objevila. Jejich společným znakem je, že bazální teplota nikdy trvale neklesla pod předovulační hranici a krvácení nebylo moc silné. Nutno ovšem dodat, že z tisíce těhotenských křivek, které jsem při tomto průzkumu prošla, jsem našla pouze tyto čtyři. Takže možné to samozřejmě je, ale moc bych se k tomu neupínala 😉
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/622...
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/587...
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/596...
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/575...

sisstin
22. bře 2007

merunka: jojo 😉 některé holky se bojí pořád..já se nebála a MS už nemám třetí měsíc 😝

kajule
22. bře 2007

Luci, maminka mojí kamarádky, měla menstruaci, když byla těhotná stejně jako když nebyla, kže si myslím, že to určitě možné je a ona je toho důkazem.

sisstin
22. bře 2007

kajule: já to taky slyšela od spousty holek..ale stejně moc nevěřím 😕

macu.k
22. bře 2007

Ahoj, jo ja zjistila tehot. az v 8. tt, mens. jsem mela jeste uplne normalni a pritom uz jsem cekala Kubicka... 😅

sisstin
22. bře 2007

macu.k: tak 8tt..to jsi mohla otěhotnet před MS...tomu bych věřila..já si taky myslím, že jsem otěhotněla těsně před MS..i když bysme teoreticky měly být neplodné a na to jsem doplatila 😝

merunka
22. bře 2007

hmhmhm.....
me vzdycky pripada, ze ty dukazy jsou typu : znama...., jeji maminka....., holky tezko rict...
ja jsem sanzika a jsem vystresovana uz i tak dost, kdyz se ms blizi, nebo kdyz se blizi ovu at stihame tulco.....a mit jeste stavy, ze jsem tehu po MS, me pripada uz trochu moc na psychiku...

sisstin
22. bře 2007

merunka: ono u snažilek je nejhorší to, že jsou fakt stresované a pak to nejde...já mimi nechtěla zatím...takže žádnej stres..a šup...jsem třetí měsíc 😉 ale asi je fakt těžký se nestresovat, když to mimi moc chceš 😖

merunka
22. bře 2007

je to tezky... ja ted nastuluji do nove prace a mam nejake plany, tak doufam , ze se zadari, protoze bych rada tak jeste pul roku pockala... 😀

merunka
22. bře 2007

jeeeezis ja delam ale chyby, pardoon, nastupuju jsem chtela napsat....

len
22. bře 2007

Není to těžký 😉 Chce to jenom stát nohama na zemi a neupínat se k nereálným věcem. Prostě když mi teplota klesna a MS přijde, beru to jako fakt a hotovo, maximálně můžu být ta jadna ze sta, která krvácí i při těhu, tak bych byla mile překvapená, ale zklamaná nebudu nikdy 😉
Ale abych po MS doufala, že jsem přes to všecko těhu, dva dny po ovulaci na sobě hledala těhotenské příznaky a týden před MS si dělala těhutesty, tak to je během pár cyklů spolehlivá vstupenka do Bohnic 😉

sisstin
22. bře 2007

len: proto mě snažilkovská téma dost rozčilují ☹ ani si to nečtu..ty holky už fakt občas blázní a je mi to líto 😒

merunka
22. bře 2007

ja se nestresuju extreme...a pouzivam selsky rozum... jen jsem chtela vedet jak to doopravdy je s tim, ze furt nekdo vytahuje, jak byla tehu a mela ms...

sisstin
22. bře 2007

merunka: podle mě je to prostě kec 😎

len
22. bře 2007

No, snažilky nad věcí jsou náhodou nad věcí 😉
Taky si říkám - pokud nejsem v těch 90% holek, co se jim do roka povede otěhotnět, tak proč si dělám naděje, že bych měla být v tom 0,5% holek, co otěhotní a menstruují k tomu 😀

klarec
22. bře 2007

Ahoj holky, já je tak trochu chápu. Snažilka jsem byla 2,5roku a byla jsem hotová. Okolo bylo snad tisíc těhulek a já furt nic. Ale je zas fakt že to vyřešilo pár probrečených nocí(sama pod peřinou) a hned mi bylo zas líp.Mám pocit že je poslední dobou fakt těžký být tehule. ☹

sisstin
22. bře 2007

klarec: já to tu pozoruji..ale je to taky tím, že je moderní rodit později..a to tělo už není tak ok..ale nejsem zastánce časných porodů..i když se mě to ted týká..teda..není to zas tak časné..ale dřív, než bych čekala 😉

macu.k
22. bře 2007

sisstin - to jako ze kecam?? 😲 to je mi lito, ze si to myslis... 😒

klarec
22. bře 2007

Jo, máš pravdu! Proto dík bohu jsem se rozhodla mít miminko do 25let. Protože jsem si myslela že na první dítě je to ok. A podívej i po letech neuspěchu mám TP na svoje 25narozeniny. 😀

aktaka
22. bře 2007

sisstin, ty jsi otěhotněla aniž bys s tím počítala, to je pak lehké mudrovat, že snažilky blázní. když by ses musela snažit nějakou dobu, tak bys na tobě nechalo asi následky.

sisstin
22. bře 2007

macu: ale neeeeeee 😉 však jsem ti psala, že si myslím, že je to možné, pokud jsi otěhotněla před MS..to bych si nedovolila 😉

aktaka: promin, že se tě to dotklo..já právě chápu, že to musí být fakt hrozný 😉 a vůbec se tomu nedivím 😉 ale právě proto mě to rozčiluje, protože je mi holčin líto, jak se trápí 😉

klarec
22. bře 2007

aktaka:musíš uznat že některé snažilky to trochu přehánějí 😒

sisstin
22. bře 2007

aktaka: rozhodně nechci, aby se to zase strhlo v hádku, jak je to v poslední době dost časté tu 😖 ale třeba v tom Mýtus o štastnej matke..tam to právě bylo..že si mimčo strašně moc přeješ..a myslíš, že to bude super..a když ho máš, tak nakonec zjistíš, že to všechny problémy neřeší 😉 ale to záleží...tak ještě jednou promin, jestli se tě to dotklo, co jsem napsala 😉 a už je to mimo téma 😉

sisstin
22. bře 2007

klarec: taky je to životním stylem podle mě..mnohé holky braly antikoncepci třeba už od 15...a dejme tomu, že třeba do těch 25-30...to je spousta let..a hodně žen je ustáleno tak, že ještě pět let po vysazení tělo reaguje, jako kdyby jí braly 😕

aktaka
22. bře 2007

sisstin, v pohodě, mně se to nedotklo, já nejsem ani snažilka, jen prostě to "bláznění" chápu.

aktaka
22. bře 2007

klarec, to, co jsem psala sisstin, nijak nesouvisí s tím, jestli to některé snažilky přehání nebo ne. vyjadřovala jsem se jen k tomu, že je lehké být nad věcí, když se člověku podaří ani neví jak.

sisstin
22. bře 2007

aktaka: jojo...ale jak psala len, že někdy už je to fakt moc..i po ms na sobě hledat příznaky..a milovat se už vlastně jen na povel 😉

macu.k
22. bře 2007

sisstin - tak to je o.k. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru