Méně plodové vody, máte zkušenost?

magdalenkaaa
3. led 2014

Méně plodové vody, máte zkušenost? ☹

mabe
3. led 2014

@magdalenkaaa ahoj, ja mela malo plodovky v 30tt, byla jsem kazdej tyden kontrolovana utz a i průtoky, nakonec jsme vydržela az do terminu.

magdalenkaaa
autor
3. led 2014

Nebojim se o termin, spise o miminko 🙂, bylo vse ok?

mabe
3. led 2014

@magdalenkaaa ja to napsala blbe, jakoze vse bylo celou dobu v poradku, proste jsme akorát byly vic hlidani. kdyby nemelo plodovku nebo byly spatny průtoky, tak by muselo dřív ven

zuza01
3. led 2014

Mě tím vyděsila doktorka na utz ve 30tt, ještě dodala, že dítě má jen jednu ledvinu. Kontrola za 14 dní. Ale šla jsem už za týden, abych už nepotkala tuhle dr., střídají se. Jiná dr. mi tam řekla, že plodové vody je dost a ledviny jsou obě... Ono je to prý s plodovou vodou na odhadu dr., takže držím palce, ať je to podobně 😉

akashka
3. led 2014

@magdalenkaaa já mám čerstvou zkušenost, v 33tt mi doktorka řekla, že mám málo plodovky, dnes v 35tt jsem byla opět na kontrole a plodovky je stále málo, ale zkontrolovala průtoky k miminku a tam je vše v pořádku, což je hlavní, takže si mám víc hlídat pohyby akorát, a kdyby se mi něco nezdálo jet do porodnice, jinak příští týden opět kontrola a pak se uvidí, ale už mě asi předá do porodnice, kde si to na kontrolách ohlídají a podle stavu budou jednat asi..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru