Menší gestační váček v 8tt

rakaktak2
30. lis 2017

Ahojky holky, na minulé kontrole mi doktor nedal téměř žádnou naději opět nic neviděl. Teť na kontrole v 7+1 tt se mimísek konečně objevil i se srdíčkem odpovídá 6+1 tt ale gestační váček je menší ten odpovídá jen 5+0 tt . Našla jsem spoustu případu kdy bylo těhotenství prostě posunuté dozadu nebo dopředu, ale aby se takhle lišil velikostně váček oproti embryu jsem nikde nenašla. Setkala se některá z vás už s tímto případem a jak to dopadlo ☹

laska1307
30. lis 2017

U mně to bylo stejně,gestačni vaček ne odpovidal terminu,
,bohužel ne dopadlo to dobře v 8tt musila jsem na revizi.šla bych nikam jinam na kontrolu pro jistotu

cinam
1. pro 2017

U mě byl menší zhruba o 2 dny, ale závisí to na mm. Jeden mm sem nebo tam a už je to jinak. U mě to nakonec tedy taky skončilo revizí v 10tt, ale nemyslím si že to bylo tím. Tobě držím palce a určitě ještě vydrž, když je srdíčko, tak je pořád šance 🙂

rakaktak2
autor
4. pro 2017

Ahojky holky, tak to jste mě moc nepotěšili ☹ Mám za sebou 5 nevydařených těhotenství tak se už bojím doufat ☹ No k tomu mám ještě cystu a celý týden špiním ☹ Achjo ještě musím týden vydržet do další kontroly ☹ To čekání je na tom to nejhorší ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru