• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Modřiny, citlivé dásně v těhotenství. Trpíte na ně?

8. října 2015 
Milé těhulky, chtěla jsem se zeptat, jestli náhodou některá z Vás také teď víc netrpí na modřiny a citlivé dásně, žilky vůbec?
Já jsem v 9 tt a přijde mi, že kolikrát ani nevím z čeho se mi udělá modřina....Stejně tak mám všude daleko víc viditelné žíly a žilky.
30. lis 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nevim, jak je to s zilkama a s modrinama, ale s citlivejsima dasnema souhlasim. Me ted dasne vic krvaceji a sem tam (velmi lehce) v nose (lecila jsem rymu a mozna tim neustalym smrkanim ...). A bylo mi receno, ze je to tim, ze se behem tehotenstvi prokrvuje delozni sliznice a ze tim padem se to prokrvovani tyka i tech ostatnich sliznic ... Takze jsem v klidu :grinning: ... ale ty dasne me fakt stvou :angry:
30. lis 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
u první jsem měla modřiny ze všeho, stačilo jen o něco zavadit, když jsem byla v nemocnici a viděli t mý modřiny, tak si mysleli, že mě manžel mlátí :slight_smile:
1. pro 2010 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se jen poškrábu a mám z toho jelito :unamused: v těhotenstí se nám prostě tělo mění a to je jen začátek :wink: ale co bychom pro miminko nevydržely :slight_smile:
7. říj 2015 ve 14:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka123j ono to zase tak uplne normalni neni,aby se ti udelala modrina jen po poskrabani a to ani v tehotenstvi.Jestli to neni nadsazka (s tim poskrabanim), tak by to chtelo vysetrit krevni obraz, tedy trombocyty. Urcite bych to rekla na kontrole u gynekologa.
8. říj 2015 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek