Mohlo se jednat o poslíčky? Jsem ve 25tt

partyzanka91
9. únor 2014

Ahojky, cca 3 dny na zpátek mě hlavně v levém koutku břicha, těsně nad stydkou kostí docela silně píchalo. Šlo to i malinko do zad a chvílemi jsem to cítila i v oblasti močáku, ale nejvíc na té levé straně. Začalo to asi ve 2 hodiny odpoledne a v intervalech se to vracívalo až do večera, navečer v leže už ty intervaly mezi tím byly dost krátké a já se začínala bát zda to je normální. Pokud jsem na to mačkala nemělo to žádný vliv, nedá se říct že při přimáčknutí by to bolelo víc nebo míň, prostě se taintezita udávala sama bez ohledu na dotyk. Nevěděla jsem zda to prostě jenom není rozpínající se děloha. Raději jsem si informativně zavolala k Apolináři (tam budu rodit) na ambulanci zda se jedná o něco vážného nebo ne a řekli mi že po telefonu to nelze přesně určit, prý když to bude silné mám přijet a už na porodní sál č. 2. Nechtělo se mi zase zbytečně plašit tak jsem si řekla že počkám zda nebude bolest ještě horší a nebo zda se neobjeví krvácení a až pak bychom jeli. Naštěstí to krátce potom začalo slábnout a pak ta bolest úplně zmizela takže v noci už to bylo dobré a spala jsem klidně. Teď jsem náhodou narazila na článek kde psali o podobných bolestech bříška a že se mohou objevit, prý se jedná o poslíčky a tak mě to dost překvapilo, myslela jsem že poslíčci přicházejí až skoro ke konci těhu. Je tedy možné že šlo o první poslíčky? Nyní jsem 25tt podle UZ 26.

mamkamarketa
9. únor 2014

Muzes mit poslicky od 25tt jenze, tohle podle popisu nejsou poslicci. Spis vazy, jak se roztahuje deloha.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru