Motání hlavy, je pro mimi nebezpečné v 1. trimestru?

angelot89
31. črc 2013

Ahojky maminky, dost se mi motá šiška, je to pro mimi nebezpečné v prvním trimestru? Dneska mi praskly i malé cévky v oku. V prvním těhu jsem brala teda dopegyt, ale to už před otěhotněním a poté už jsem brát léky nemusela. Na kontrole mi tlak ještě neměřily, jdu tam po 3 týdnech v úterý, to budu 10+3. Děkuji

evcounek
31. črc 2013

já bych si zašla asi za obvoďačkou ať ti změří tlak. s tím není žádná sranda. mě hrozili kvůli nízkýmu tlaku (asi 2x jsem sebou málem sekla) nemocnicí. 😒 teď už naštěstí žádné potíže nemám krom nízkého tlaku, ale to se nijak neprojevuje jen se mi dr. na každé kontrole ptá jestli jsem ještě živá 😀 vrrrrrrrrrrrrrrrrrr

kacenka1979
31. črc 2013

Ahoj máš nizkej tlak☹ to znám pomalu a opatrně vstávat a když se zacneš motat tak si raci sedni ono to přejde časem ja to měla do 4 měsíce pak už ok ....ale skus jít k obvodní...změří ti tlak a koukne na tebe ať máš klid...bohužel prášky ti nedá žádný....

gitull
28. zář 2013

@angelot89 , já jsem nyní 9+3 a hlava se mi motá celodenně od konce pátého týdne. Chtěla jsem se Tě zeptat na Tvoje pocity, cítíš to jako takový permanentní tlak v hlavě, jako by byl člověk opilý a zároveň měl kocovinu...?.V kolikátém týdnu to přestalo? Díky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru