Může být, po vstřebání hematomu, těhotenství už v klidu?

lisounek
27. led 2008

mela jsem hematom a tak me to trochu trapi, zda kdyz zmizel bude vse v poradku nebo jestli je mozne, ze to znaci rizikove tehotenstvi?? nemate nektera zkusenost? diky moc za příspěvky 🙂 😨

lisounek
autor
29. led 2008

no prave me taky doktori rikali, ze se to neovlivni - vzdyt v nemocnici jsem takovou dobu lezela a porad to vypadalo blbe a ja jsem si rikala, ze jsem v klidu a lezim a stejne je to k nicemu, pomalu jsem prestavala verit a nakonec se to v dobre obratilo - jen at se dozijeme porodu 😀

venuse333
29. led 2008

MOc ti drzim palce, jeste v 10 tydnu jsem mela hematom a vcera jsem byla na kontrole miminko ma 6 cm od hlavicky k prdelce a doktor o hematomu uz nemluvil, tak verim, ze tam jiz neni.... 😎

lisounek
autor
30. led 2008

venuse: dekuji moc 🙂 zitra jdu na kontrolu, tak taky uvidim co a jak 😵

aja123
30. led 2008

lisounek, taky jsem měla v 9tt hematom a byl dokomce větší než miminko. Ale krásně se vstřebal, kdyby ho Dr. nenašel, tak ani nevím, že tam nějaký byl. Tak držím palečky, určitě to dobře dopadne 😉

lisounek
autor
30. led 2008

aja: no ja mela taky pekne veliky 😲 byl to peknej stres... preji pekne tehulkovani 😵

mery.luu
13. únor 2008

ahojky těhulky,

taky bych potřebovala radu od vás, co jste měly hematom. Jak dlouho jste krvácely a špinily? Já při hematomu (taky skoro 5cm ve 13tt) zprvu krvácela dost masivně a po dvou dnech to přešlo v tmavé špinění. Problém je v tom, že po hematomu už není ani památky,ale já pořád od té doby už 3 týdny v kuse špiním!!!! Mám obavy, jestli to nemůže zanechat nějaké následky.....Máte s tím někdo zkušenosti???

paolin
13. únor 2008

noo..ja zacala krvacet v 5.tt. hematom se mi vstrebal tak ve 12.tt a spinila jsem v podstate celou dobu. pri namaze to bylo vic a bolelo me brisko. treba mas podrazdenou nejakou cevku, ktera malinko krvaci. nejakym zpusobem spineni poskodit miminko nemuze-ptala jsem se na to doktora. jestli mas v poho UTZ, tak bude vse v poradku 😉

lisounek
autor
14. únor 2008

ja jsem taky krvacela tak nejak jako paolin a trvalo to par dnu, pak krvaceni prestalo, ale hematom tam byl porad asi az do 12 tt, az ted uz jsem ho na ultrazvuku nemela....a jak pise paolin opravdu to nemusi nic znamenat, pokud mas ultrazvuk v pohode...chce to se ale vzdy radeji zeptat dr., zda je fakt v pohode i mimco i placenta....hodne stesti !! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru