Mykóza nebo jen podráždění z ultrazvuku?

neominka
4. črc 2013

Ahoj holky:-*
Vcera jsem byla na ultrazvuku a jsem 5tt...Doktorka me delala ster, protoze jsem ji rekla, ze jsem mela mykozu...
Nic me nenasla, ale po prichodu do prace opet svedeni...Trva to i druhy den, teda dnes...mam to z venku okolo pos. vchodu cervene... To se memohla tak rychle ta potvora kvasinkova vratit, nebo mam jen tu kuzicku okolo podrazdenou z ultrazvuku?
Natrella jsem si to canestenem, ale doktorka rikala , ze ten neni uplne ok... Budu tammuset zavolat. jen si pripadam, jak nejaky simulant :-/

kutil85
4. črc 2013

Ahoj. Já měla taky mykozu v těhotenství. Je lepší zavolat a radši nic nepodceňovat, už nevím co to bylo za mastičku, ale pomohla mi. V těhotenství se musí s lékama opatrně.

fykyska
4. črc 2013

Ahoj, nepřipadej si 🙂 infekce močových cest, kvasinky a jiné mykózy jsou v těhu velice obvyklé - může zato změna poševní flory , hormony později rostoucí děloha utlačující močové cesty 🙂 VŽDY je lepší navštívit lékaře 🙂 v každém trimestru těhotenství se totiž může něco jiného - tablety masti čípky atp .. jako první pomoc to ale po celou dobu těhu můžou sloužit BORAXOVÉ GLOBULE běžně dostupné v lékarně a mohou se celou dobu těhotenství - venkovní prostředí si můžeš namazat v podstatě jakoukoliv mastí na mykózu 🙂 canesten, macmiror,lomexin, atp. canesten je běžně dostupný v lékarně..
Většinou lze vše sehnat ve formě čípků do pochvy i mastiček...V těhotenství nikdy bez porady s lékařem nezaváděj různé preparáty a pozor na aplikátor u některých mastí nikdy by se neměl zavádět hluboko když už tak jen na kraj pochvy aby to neohrozilo tvé vnitřní prostředí a miminko..
A někdy může vnitřní prostředí rozhodit i gel který se používá při UTZ 🙂
Tělo je ted hold citlivější...
Ať je brzo dobře - přeji pohodové těhu 🙂 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru