• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mykóza, trpíte jí v těhotenství?

4. března 2014 
Ahojky, prosím vás. Trpí nebo trpěl někdo mykozou v tehotenstvi? Co jste používaly na zavádění. Na gyndu už volat nehodlám. Vyměnila jsem doktora a všude je něco. Sestry hloupe a nepříjemné. Vůbec mě nespoji s doktory. Dekuji
3. bře 2014 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, kup si v lékárně Candibene 100mg tablety na zavádění, jestli jsi v prvním trimestru tam můžeš jen fungicidin krém a Globulus cum natrio tetraborico.
3. bře 2014 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě doktor vždycky řekne ať použiju 2-3x (každý den večer ve sprše) Rosalgin a když to nepomůže tak abych přišla :slight_smile:
3. bře 2014 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Já trpěla pořád během těhotenství i teď.A v těhotenství mi doktor doporučil jenom globulus natrio tetraborico-jsou to čípky a pomohli.A jsou bez receptu :slight_smile:A pomáhaly :slight_smile:
3. bře 2014 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem mívala mykózy, dr mi napsal Borax globule na zavádění, zajdi do lékárny, oni ti poradí a je dobré přeléčit i partnera nějakou mastičkou, jinak se to pořád vrací, dole se sprchuj studenější vodou a používej jiný ručník, jen na spodek...ať se toho brzo zbavíš :slight_smile:
4. bře 2014 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dekuju moc.. Já byla v lékárně a vždycky mě poslali k doktorovi...ten název dlouhý tech cipku... Nejsou náhodou gelové a v takovém průhledném zelenomodrem platu? A kupované v zelené krabičce?
4. bře 2014 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A hlavně jsem v 5tt, tak snad mohu použít cokoliv z toho, co mi píšete :slight_smile:
4. bře 2014 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek