Mykóza, trpíte jí v těhotenství?

bergina
3. bře 2014

Ahojky, prosím vás. Trpí nebo trpěl někdo mykozou v tehotenstvi? Co jste používaly na zavádění. Na gyndu už volat nehodlám. Vyměnila jsem doktora a všude je něco. Sestry hloupe a nepříjemné. Vůbec mě nespoji s doktory. Dekuji

ivca_ch
3. bře 2014

Ahoj, kup si v lékárně Candibene 100mg tablety na zavádění, jestli jsi v prvním trimestru tam můžeš jen fungicidin krém a Globulus cum natrio tetraborico.

terka177
3. bře 2014

Mě doktor vždycky řekne ať použiju 2-3x (každý den večer ve sprše) Rosalgin a když to nepomůže tak abych přišla 🙂

zuzlinka92
3. bře 2014

Já trpěla pořád během těhotenství i teď.A v těhotenství mi doktor doporučil jenom globulus natrio tetraborico-jsou to čípky a pomohli.A jsou bez receptu 🙂A pomáhaly 🙂

lenus202
4. bře 2014

Taky jsem mívala mykózy, dr mi napsal Borax globule na zavádění, zajdi do lékárny, oni ti poradí a je dobré přeléčit i partnera nějakou mastičkou, jinak se to pořád vrací, dole se sprchuj studenější vodou a používej jiný ručník, jen na spodek...ať se toho brzo zbavíš 🙂

bergina
autor
4. bře 2014

Dekuju moc.. Já byla v lékárně a vždycky mě poslali k doktorovi...ten název dlouhý tech cipku... Nejsou náhodou gelové a v takovém průhledném zelenomodrem platu? A kupované v zelené krabičce?

bergina
autor
4. bře 2014

A hlavně jsem v 5tt, tak snad mohu použít cokoliv z toho, co mi píšete 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru