Na konci těhu se mi motá hlava a mám pocit na zvracení

zlatickamoje
10. kvě 2013

maminky tehulky potrebuji poradit v pondeli jsme byla v poradne a vse bylo ok jenze vecer se mi zacala strasne motat hlava bolet mzitky a pocit na zvraceni a to trva do dnes.moje dr ma dovolenou a zaskok mi rekl ze to neni akutni tak mam vydrzet do poradny.piju jim odpocivam a nohy nahoru a nis nelepsi se to uz jsme i nejak 5x zvracela.jsem ve 40tt.do nemocnice se mi zbytecne nechce nkdy jsme takove problemy nemela az ted od pondeli a zda se mi ze je to obcas horsi jelikoz nemuzu videt ani syna jak skace nebo slyset kdyz dela ramus a migrena to neni na ty trpim tak ji poznam ☹

jenny.kay
10. kvě 2013

@zlatickamoje měla jsem něco podobného od 37 tt. Nakonec mě poslali na MRi, kde mi zjistili vlivem těhotenství utlačenou cévku v mozku, která způsobila motání, ujíždění obrazu vpravo a s tím samozřejmě spojené zvracení. Po šestinedělí to odeznělo samo, ale dávalo mi to pěkně zabrat. Ať ti to dobře dopadne.

vojtisek2007
10. kvě 2013

@zlatickamoje já to měla taky,ale k vysokému tlaku...jestli máš tlak normál,tak si určtiě do nemocnice zajeď,nepodceňuj to

ravela
10. kvě 2013

Tohle bych radši nepodceňovala, mohla by to být preeklampsie, zajděte kdyžtak aspoň k praktické dr. ať Vám změří tlak, nebo bych pro jistotu zajela i klidně do nemocnice. Lepší jet zbytečně, než aby byl nějaký malér...

zlatickamoje
autor
10. kvě 2013

no problem je ze muj obvodni lekar je daleko 50km a nez tam dojedu tak tam nebude ☹ no asi si tedy zajedu do ty nemocnice jelikoz jsme vazne nikdy takhle na tlak nebo podobne netrpela a treba se i konecne dockam a pro jistotu me vyvolaji jelikoz na vyvolani mam jit kdyztak 17.5 ☹

ravela
10. kvě 2013

@zlatickamoje Jeďte do nemocnice, to je rozumné, lepší než něco podcenit. Přeju ať vše dobře dopadne 😉

zlatickamoje
autor
10. kvě 2013

tak taska dobalena a ted jen cekame na tatku az prijede a pojedem.snad to nebude nic vaznyho

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru