• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nadýmání v těhotenství. Taky tím trpíte?

2. prosince 2015 
já jsem ráda, že už je to za mnou. dost jsem si v těhotenství užila..otýkaly mi nohy, věčná rýma, pálení žáhy a to věčné nadýmání k tomu...naštěstí zrovna na to mi zabraly tabletky od espumisanu, fakt zabíral dobře a rychle..na pálení žáhy jsem taky něco brala, ale už si nepamatuju název, ale vím, že se toho stejně nesmělo moc a na ucpaný a vysušený nos jsem používala ty mořské kapky quiks..nebo quixx, tak nějak
9. říj 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nastesti ne,ale ze zacatku me trapila zacpa. Ale uz je vse v pohode :slight_smile:
9. říj 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přemýšlím o koupi tobolek Espumisan protože mě také trápí nadýmání a plynatost, jsem ve 12.týdnu těhotenství a mám to od začátku, vždycky večer když jdu spát tak se můžu uprdět :grinning: apak ráno mám takové kreče a kroucení střev ale pak si ulevím :grinning: aje pokoj ale to fakt hrůza a jak se může ten Espumisan brát dlouho?
17. říj 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně, nadýmáním v těhotenství trpí skoro každá těhule. :wink:
Naštěstí Espumisan se dá brát i v těhotenství a co vím, tak na tyhle problémy zabírá dobře.
30. říj 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bohužel v těhotenství taky hodně trpěla na nadýmání a taky pálení žáhy...musela jsem spát v polosedě a ani rennie mě tolik nezachránilo..a to večné nadýmání..na to jsem užívala tabletky od espumisanu..pak i kapičky, které jsem dávala mimču a i sobě..a to pak bylo o dost lepší
30. říj 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@breadfish Zabíral super,...já jsem pak začala dávat i prckovi a taky spokojenost veliká...na nadýmání prostě Espumisan u nás doma je číslo jedna...
29. říj 2015 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
V těhu jsem nejraději užívala Espumisan kapky,měla jsem od kamarádek velmi dobré ohlasy...a fakt je super...
Martínek po narození už na něm taky jede,trápily ho prdíky fakt fest....
26. lis 2015 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě hodně pálila žáha :( Tak jsem musela omezit sladké...a pomáhalo mi mlíko :slight_smile:
Na nadýmání jsem si dávala buď kmínový odvar nebo Espumisan. To fungovalo dobře.
Kapičky Espumisan pomohly i dceři na koliku.
2. pro 2015 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek