Nadýmání v těhotenství. Taky tím trpíte?

janaboris
14. dub 2008

Těhulky,chtěla bych se Vás zeptat jestli také tak trpíte nadýmáním?Já poslední měsíc-takže asi od 7 měsíce těhotenství mívám velké křeče v bříšku,hlavně v místě žaludku a po stranách bříška-asi tam kde vedou střeva...Teď v poslední době mě to trápí čím dál víc,hlavně v noci,ale i přes den,už nevím co jíst...V noci se pořád převaluju z jedné strany na druhou a stejně nic nepomáhá☹Užívám espumisan,teď jsem si koupila už i jogurty aktivia a fenyklový čaj.

hela_h
9. říj 2014

já jsem ráda, že už je to za mnou. dost jsem si v těhotenství užila..otýkaly mi nohy, věčná rýma, pálení žáhy a to věčné nadýmání k tomu...naštěstí zrovna na to mi zabraly tabletky od espumisanu, fakt zabíral dobře a rychle..na pálení žáhy jsem taky něco brala, ale už si nepamatuju název, ale vím, že se toho stejně nesmělo moc a na ucpaný a vysušený nos jsem používala ty mořské kapky quiks..nebo quixx, tak nějak

sykorkaa
9. říj 2014

Nastesti ne,ale ze zacatku me trapila zacpa. Ale uz je vse v pohode 🙂

kackabo
17. říj 2014

Taky přemýšlím o koupi tobolek Espumisan protože mě také trápí nadýmání a plynatost, jsem ve 12.týdnu těhotenství a mám to od začátku, vždycky večer když jdu spát tak se můžu uprdět 😀 apak ráno mám takové kreče a kroucení střev ale pak si ulevím 😀 aje pokoj ale to fakt hrůza a jak se může ten Espumisan brát dlouho?

breadfish
30. říj 2014

No jasně, nadýmáním v těhotenství trpí skoro každá těhule. 😉
Naštěstí Espumisan se dá brát i v těhotenství a co vím, tak na tyhle problémy zabírá dobře.

kamilkaovocna
30. říj 2014

já bohužel v těhotenství taky hodně trpěla na nadýmání a taky pálení žáhy...musela jsem spát v polosedě a ani rennie mě tolik nezachránilo..a to večné nadýmání..na to jsem užívala tabletky od espumisanu..pak i kapičky, které jsem dávala mimču a i sobě..a to pak bylo o dost lepší

polkaklarka
29. říj 2015

@breadfish Zabíral super,...já jsem pak začala dávat i prckovi a taky spokojenost veliká...na nadýmání prostě Espumisan u nás doma je číslo jedna...

pistaoun
26. lis 2015

V těhu jsem nejraději užívala Espumisan kapky,měla jsem od kamarádek velmi dobré ohlasy...a fakt je super...
Martínek po narození už na něm taky jede,trápily ho prdíky fakt fest....

mamasara
2. pro 2015

Mě hodně pálila žáha :( Tak jsem musela omezit sladké...a pomáhalo mi mlíko 🙂
Na nadýmání jsem si dávala buď kmínový odvar nebo Espumisan. To fungovalo dobře.
Kapičky Espumisan pomohly i dceři na koliku.

jitom
14. kvě 2017

Ahoj,chtěla bych se zeptat s přítelem se s snažíme o miminko už nějakou dobu. Vzhledem k okolnostem sem musela brát prášky na srovnání Ms,které mám brát poslední měsíc. No poslední týden sem hrozně nafoukla a trápí mně nadýmání. No zkoušela sem udělat těhotenský test a něco tam je,ale je to velmi slabé tak nevím co si máme myslet. Hrozně by jsme miminko chtěli.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru