• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Náhlé osypání na prsou a krku v těhotenství

8. května 2008 
Holky prosím vás, před chvílí jsem si všimla, že mám velké červené fleky na psou a začíná se mi to rozlézat po krku a už vidím flíčky i na ramenou.je to červené a trochu mě ta místa pálí.Pořádně mě to vylekalo, vůbec nevím co by to mohlo být a mám strach :frowning2: Uklidňuji se že mám možná jen alergii na tílko, které jsem měla na těle.....Máte s tímto nějakou zkušenost?Děkuji předem všem.
8. kvě 2008 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Hani,mě se objevily veliké rudé flíčky, jakoby puchýřky, bylo to i podlité vodou na břichu, ale tak 3 týdny před porodem!!!Bylo to šílený, v noci jsem se budila, jak to svědilo, musela jsem to pořád drbat, což bylo ještě horší!!Nikdo mi nedokázal vysvětlit, co to je, prý se to prostě v těhu někdy stává!!!No ale nevím, zda to normální je, mě to pak teda ještě pokračovalo po porodu, když jsem chytla alergii na jejich povlečení a osypala jsem totál celá po celém břichu, zádech, na rukách a částečně na stehnech :cry: bylo to šílený!!!!Počkej pár dní, zda to zmizí a kdyžtak skoč na kožní, ale určitě to nic dramatického nebude, neboj!!!!
8. kvě 2008 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani mně se asi v 9tt objevila vyrážka na rukou, na dlaních a na prstech, nejdříve jsem si myslela že je to z jaru nebo nějakého mýdla, ale furt se mi to rozlejzalo, tak jsem šla na kožní a Dr. mi na to dala nějakou mastičku a říkala že v těhotenství se ekzémy a různé vyrážky objevují hodně často, tak se neboj, jak píše Kim - nic dramatického to nebude!Ted se mi to občas znovu zas objeví ta vyrážka.Nemůžu se toho furt zbavit.
8. kvě 2008 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky děkuji za uklidnění, mně to fakt strašně vyděsilo, tohle se mi ještě nestalo.Furt to pozoruju a zatím to nijak nechce mizet, není to ani světlejší, tak uvidím, kdyžtak si opravdu dojdu na kožní.Jste hodný, díky za rady a hlavně uklidnění :wink:
8. kvě 2008 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Já teda na kožní problémy trpěla i před těhu a teď po porodu je to taky dost bídné, dá se říct, že horší!!!Holt daň za mimísky :grinning:
8. kvě 2008 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek