Nahnědlý výtok v 6tt, máte zkušenost?

bobajs01
17. led 2014

Ahoj holky, jsem v 6 týdnu těhotenství. Od včera mě "trápí" slaboulinkej nahnědlej výtok, vidím to jen na intimce, na papíře nikdy nic... Nemáte s tím některá zkušenost? Díky

martina_z
17. led 2014

@bobajs01 S ttim ma zkusenost velka cast zen, odhaduje se, ze zhruba tretina. Kdyz nemas krecovite bolesti bricha, tak to vypada furt dobre...ted by Ti dali jen Ascorutin na zpevneni cev (muzes si ho koupit sama), pripadne Utrogestan. Tehotenstvi potvrzene ultrazvukem mas? Asi bych do kontroly u dr. vynechala sex, pro jistotu. (ja: pri prvnim diteti krvaceni z hematomu az do 20tt, pak mimodelozni se silnym spinenim az krvacenim + silne bolesti, ted naposledy spineni v prvnim trimestru cca v 6.-7. tydnu)

bobajs01
autor
17. led 2014

Děkuju moc za uklidnění 🙂 Na potvrzení těhotenství si mě objednal až 30.1., že prý už to bude s jistotou - už by mělo být vidět srdíčko. Jinak mi řekl, že pokud bych krvácela, tak že mám jet okamžitě do nemocnice... Sex pro jistotu vynechávám od tý doby, kdy jsem měla pozitivní test 🙂

bobajs01
autor
17. led 2014

Bolesti nemám žádné, teda občas mě píchne vpravo, občas vlevo, ale to tak mám od začátku, nic horšího...

lenus202
17. led 2014

@bobajs01 já taky špinila, v 7 týdnu, nechal mě od tý doby doma...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru