Nález na děložním čípku a zjištění těhu, máte zkušenost?

zlatickamoje
31. srp 2012

ahoj holky před 14 dnema bylo oznameno ze mam nalez na deloznim cipku a ted uz jen cekame zda pujdu pod kudlu nebo budu hlídana ale dnes jsem zjistila ze jsem tehu mate nekdo zkusenost?mam srtach abych o mimi neprisla a nebo nemuselo to jit pryc...prosim o vase zkusenosti

mamkule
31. srp 2012

Mě vlastně tyto změny na čípku, taky byly zjištěny v těhu, po porodu se mi změny zlepšily..... či hodnoty....No a ted po 3letech po porodu, mám též nález a musím pod narkozu na konizaci čípku, dle mého tě operovat asi nebudou a budou čekat po porodu......Jinak gratulace k těhulkovství

ivcacekb
31. srp 2012

@zlatickamoje když to nebude jóó hodně vážný, tak tě operovat nebudou a počkají, švagrová to měla taky tak, užívej si mimíska 🙂

zlatickamoje
autor
1. zář 2012

holk dekuji ja to tehu zjistila po vsledkach a dr to jeste nevi ale nez me posilal na vysetreni rikala jsme mu ze neberu ha a ze se snazime o mimi a ze jsem ms mela jen jeden den a neudelal zadne vysetreni zda nahodou nejsem takze jsem zvedava co mi na to pak rekne jelikoz on byl prvni kdo me mel vysetrit zda nahodou nejsem tehu ja to zjistila vcera nahodou kdyz me napadlo jen tak si udelat test jelikoz mi bylo porad blbe a to jsme s pritelem spolu nespaly 14 dni co nam to dr zakazal takze budu bud 3 tydny nebo mesic dle meho odhadu ale uvidime.....

slundo
1. zář 2012

neboj, někdy je těhotenství naopak doporučováno 🙂 taky záleží o jaké změny jde....častá věc bývá vřídek, který ale není na závadu a pouze se kontroluje a řeší se ( pokud sám nezmizí) až když už žena nechce děti. Většinou totiž ničemu nevadí . Jinak moje kamarádka měla několik let špatnou cytologii a te´d už má doma pěknýho prcka, takže neboj, ono tyhle změny zas nejdou tak rychle, navíc ty teď budeš pod neustálým dohledem. Tak přeju pěkné těhotenství 🙂

pegynka
17. zář 2012

ahojky, nejdříve gratuluju k těhu...Přesně tohle jsem měla zjištěno i já, teď jsem už v 29.tt...Dr. Tě nejspíš pošle jen na nějaké spec. pracoviště a tam Ti udělají spoustu stěrů a podle výsledků se bude řešit, co dál....Pokud to nebude nic vážného, řeší se to případně po porodu...Mě řekl dr., že mám střední možná těžší formu, ale nic mi nedělal, jen jdu na další kontrolu, zda se to nehorší...Kdyby to prý bylo hóóódně špatný, dělá se konizace jen v určitém týdnu (cca kolem 25.tt), ale když to není nutný, v těhu se tomu vyhýbají...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru