• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Návaly horka v těhotenství. Je to normální?

23. srpna 2016 
Ahoj holky, chci se zeptat,jestli jsou v těhu normální návaly horka.Jsem v 25 tt a tak týden mě to trápí.Vždy z ničeho nic mě začne být šílené horko a strašně se zpotím.Je to normální???Moc dík za odpovědi.
5. led 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prosím někoho o odpověď
5. led 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jsem annakristyna mam takovy problem z niceho nic me prepadne horka poceni jemi 35 let mohu jit do prechodu
6. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dneska jsem chtěla jet do města,už jsem byla připravená a všechno,ale najednou se mi úplně zatmělo před očima,staršnej nával tlaku do hlavy,kterej přecházel až v takový brnění a horko a pot po celým těle hlavně v obličeji,byla jsem jak opařená zatím jsem totiž v těhu neměla žádný problém (ťuk ťuk) tak jsem si chvíli sedla s tim,že to přejde a bude to dobrý. Když už se zdálo,že je to dobrý tak jsem se pomalu zvedla a ono znova musela jsem se zapřít o stůl byla jsem strašně zesláblá a úplně se sesunula k zemi nebyla jsem schopná ničeho fakt hnusnej pocit. Nevíte čim by to mohlo být? Napadlo mě rychlá změna tlaku,nebo nevím nemáte s tím někdo zkušenost? Prosím poraďte, zítra jdu naštěstí na kontrolu tak to zkusím říct Dr. tak uvidíme...
10. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fifo, jasně že je to normální.
10. lis 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám problem v těhlech horkých dnech se hybat. nemužu se pořadně nadechnout a nijak se nemužu s chladit. sou dny kdy ani nic neudělam. připadám si jak bez energie. a nevim čím jí mám dobit.
10. srp 2015 ve 13:42  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, navaly horka jsou normalni. Ja je man skoro porad. Je to zvlastni, nepamatuji se, ze bych je mela pro prvnim tehotenstvi.:blush:
23. srp 2016 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek