Nerostoucí gestační váček v 6tt, máte zkušenost?

tericek28
13. pro 2013

Ahoj holky , chtěla jsem se zeptat, jestli se něktěrá z vás nesetkala se situací....byla jsem u doktora před týdnem v úterý, to jsem měla být tak 4+3tt a byl vidět jen gestační váček o velikosti 2mm,ve středu jsem začala malinko špinit ale opravdu malinko,tak jsem vyrazila ve čtvrtek zase k doktoru ten viděl že se gestační váček zvětšil a že má 4mm a napsal mi pro jistotu Duphaston...a včera kontrola po týdnu to jsem byla 5+6 a byl vidět jen váček 6 mm takže se zvětšil jen o 2 mm .Doktor řikal, že začátky bývaj divoký a že mám přijjít ještě v pondělí že se uvidí ale moc se mu to nelíbí :( ...Nemáte některá podobnou zkušenost?

tericek28
autor
20. pro 2013

@marukm Já jdu taky v pondělí...a uvidí se ...

marukm
20. pro 2013

@tericek28 Tak snad nám to dobře dopadne, když jsou ty Vánoce.. Držím moc palce!

stepankakv
20. pro 2013

@vercula7 Tak mě řekl gynekolog, že zimní měsíce nejsou vhodné k otěhotnění at začnu až v dubnu :(( Tak právě nevim :(
@marukm Myslím, že na revizi by tě vzali až po svátcích a nebo zkus jít 23 na kontrolu radši na lačno a 24 už by tě pustili domů..Ale myslim že se nemusíš bát a budeš to mít v pohodě ...

tericek28
autor
20. pro 2013

@stepankakv proč by měly být zimní měsíce pro otěhotnění nevhodné 😕 co doktor to názor jak tak koukam....

vercula7
20. pro 2013

@stepankakv tak to si myslím že je nějaká blbost to jsem slyšela poprvé že k otěhotnění jsou zimní měsíce nevhodné

stepankakv
20. pro 2013

@tericek28
@vercula7
No holky řekl mi že mi nedoporučuje otěhotnět v zimních měsících, protože je strašně moc infekcí a chřipek a že si myslí, že mi to mohlo způsobit ten zamlklý potrat... :( Tak jsem se toho docela lekla :( doporučil mi počkat do dubna, května a mě to přijde šíleně moooc dlouho..Přitom jsem měla revizi v cca 8-9tt a to není zase tak dlouho, takže ranný potrat...

vercula7
20. pro 2013

@stepankakv no tak to nevím co je na tom pravdy ale já byla těhotná v létě a stejně jsem lapla chřipku

pampeliska1
20. pro 2013

@stepankakv jako je jasné, že v zimě je větší riziko chytit nějakého bacila, ale jak by tvůj dr. vysvětlil fakt, že v letních měsících se rodí nejvíce dětí, tedy počaté v zimě? 😅 Tuto radu bych fakt nebrala vážně, navíc ti nikdo nezaručí, že se vám hned v dubnu-květnu zadaří a pak budeš ráda, když otěhotníš i v zimě 😉 Nechci to zlehčovat, ale tak ranný potrat zažilo tolik žen a mají pak zdravé děti, tak to zkus hodit za hlavu (i když je to asi trochu složité) a hurá do dalšího snažení 🙂 Přeju rychlý úspěch se zdárným koncem 🙂

tericek28
autor
23. led 2014

Ahoj holky,
tak to u mě dopadlo špatně 😒 musela jsem na přerušení....
Teďka chvíli pauza a pak hurá do nového snažení 🙂

majka1niky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tericek28
autor
23. led 2014

Proč bych měla jít na kontrolu k jínému doktorovi?

lien0605
7. čer 2016

Dobry den prosim nemate nekdo zkusenost ? Jsem tehotna podle posledni menstruace jsem v 7t3dni dnes ale doktor me rek ze tam nevidi zadny gestacni vacek ale hodnoty v krvi se mi zvusujou ted musim zase cekat tuden nez me budou brat krev a do ye doby nebudu v klidu dekiji za odpoved

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru