Neustupující zánět močového měchýře ve 37tt

katasv
28. čer 2013

Od víkendu mám neustálý tlak na močový měchýř a mám pocit, že se počůrám, jen se zvednu ze záchodu. V pondělí jsem byla u dr. a dostala jsem antibiotika na zánět. Jenže je čtvrtek a žádné zlepšení. Nevím, jak dlouho to ještě vydržím, 24 hodin myslet jen na to jedno ☹ . Nemáte někdo, prosím, zkušenost?

speedygon
28. čer 2013

A máš opravdu zánět močáku? Jestli Ti jen mimi na močák netlačí....

katasv
autor
28. čer 2013

@speedygon To mne také napadlo, ale když mi tlačilo mimi, tak to nikdy nebylo neustálé, bez přestání. A dle doktora jsem měla v moči krev.

speedygon
28. čer 2013

Aha, tak to potom jo...asi Ti musel dát jen něco slabýho, tak to zabere později.....

januzza80
28. čer 2013

@katasv Je to neprijemne a znam to a docela pomaha brusinkovy dzus nebo jsou i caje,ale to nevim jestli je muzes ty jako tehotna.

katasv
autor
28. čer 2013

@januzza80 Klasický urologický čaj nemůžu, ale čistýma brusinkama by se asi nemělo nic zkazit...

sonka.77
29. čer 2013

@katasv dr. by ti měl vyměnit ATB, tyhle evidentně nezabírají. Z přírody radím lichořeřišnicové kapky, ty jsou super.

jennyska
11. pro 2013

Ahoj @katasv @sonka.77 @januzza80 @speedygon a ostatní snažilky, těhulky a maminky 🙂

mohu Vás poprosit o vložení vlastní zkušenosti se Zánětem močových cest v těhotenství do naší Wiki knihovničky, kterou si tady s maminkami tvoříme?

Stačí svůj příběh, radu, zkušenost napsat do https://www.modrykonik.cz/zanet-mocovych-cest/ a pomoci tak všem ostatním ženám, které si právě prochází tímto obdobím a na MK hledají radu, tipy a Vaše zkušenosti. Pokud Vám v článku něco chybí, klidně ho můžete i doplnit 😉

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru