Nevolnosti i po 14. týdnu těhotenství. Přejde to?

jane86
2. bře 2010

Ahoj, zakládám tohle téma. Jsou tu také nějaké chudinky které nevolnosti trápí i po 14 tt. Mě trápí po celý den, nejhorší je to od 17:00 hod až do té doby než usnu 😢
Přejde to někdy??????

maciik
29. bře 2013

Já jsem blila do 23 týdne :-/ Tak snad tě to už rychle pustí!

sona_sv
29. bře 2013

Mě bylo zle 4 měsíce, cca od 7. týdne, ale přešlo to 🙂

vevina14
29. bře 2013

@lenicka07 díky za podporu - já naštěstí jezdím vlakem, v autě se mi také dělá zle, snad to tedy brzy odejde - asi opravdu budu muset jíst každou hodinu - děkuji za rady, případně zkusím - zatím při velké nevolnosti jim zázvorové bonbony 🙂

kowalski52
5. kvě 2013

Ahoj je tu jeste nekdo komu je zle? Jsem 14tt a zvracim uz od5tt ale ted asi nejvic a navic se pridali krece po jidle ? Uz jsem vycerpana,dehydrovana. Kdy to prejde?

prcek91
5. kvě 2013

@kowalski52 mě a to je skoro v 16t.t..:)

fishtamin
15. kvě 2013

Hm... já zvracím od cca 8 týdne. První trimestr komplet od rána do večera, pak se to pomalu začalo lepšit, ale teď jsem v 25.tt a chodím pravidelně ráno, tak do 5.minut po probuzení a pak ještě klidně dvakrát dopoledne a někdy i odpoledne nebo večer... nebo se vzbudím třeba o půlnoci a už běžím 😖 některé dny jsou méně náročné, jiné více. No určitě je to o dost lepší než ty první čtyři měsíce, kdy mi bylo pořád hrozně, klepala jsem se a byla úplně nemožná. A do toho dva malí kluci (1 a půl a 3 roky) a dva pejsani.. umím si prostě užívat života 😉 Takže kdy to přejde? To nikdo neví.. jako celé těhotenství, je i tohle naprosto individuální. První dvě těhu jsem např. nezvracela ani jednou! Tak to mám teď asi za odměnu.. 🙄 😝 😀 musíme to vydržet...

adik1988
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mer
3. dub 2015

17 týden, a odpoledne je blbě furt, nemůžu odpo skoro nic sníst, už nezvracím, ale nápinky na zvracení mám furt a do to super palení žáhy🙂

simope1
19. dub 2015

@mer ahoj mám to obdobné akorát já jsem 23tt je mi od rána do večera zle beru čípky takže třeba zvracím 2-4x do týdne ale už to pomalu nedávám, ty pocity na zvracení mám od rána do večera :-/

ivetkavysocina
10. zář 2015

mě bylo divné, že nevolnosti nemám a šup začátek 4. měsíce a už ranní zvracení :/ tak doufám, že to je jen krátký protest prcka protože jestli to bude každý den, tak místo nabírání, které teď potřebuji půjdu hodně dolů 😒

lenjii
10. zář 2015

Ja měla nevolnosti cele těhu včetně porodu. Nikde není sto pro psáno, že trvají pouze 12t 🙂

galovagalova
7. říj 2015

Ahoj všem, tak se přidávám taky.Jsem ve 14 týdnu a je mi na zvracení celý den.Doufám, že to brzy přejde, už je to neunosné.Špatně mi je od 6 týdne kdy jsem zvracela celé dny, teď zvracim hlavne rano ale na zvraceni je mi porad. 😔 😔 ☹ A do toho jeste v noci se budim po hodinach na wc,takze jsem pak pres den nevyspala.Tehu mi dava zabrat

brokovich
7. říj 2015

Mne bylo zle až do šestého měsíce. ☹ Pomahala jen pravidelna vydatna strava. 😒

ducik
7. říj 2015

jojo, me bylo zle nejmin do pulky tehotenstvi, s jidlem nebo bez, bud z hladu nebo z jidla

budumamina
20. únor 2017

Holky jsem 17 tt a treba dnes uz od rana je mi na zvraceni a k tomu mi asi praskne hlava :(

chimneysweeper1
20. únor 2017

Nevolnosti přejdou, ale snaž se jim předcházet tím, že ihned po probuzení něco sníš, třeba jen sušenku. Já blinkala i na začátku 5. měsíce, od té doby ráno sušenku a nepiju čaj, až pak v práci a v pohodě 🙂

absintka19
20. únor 2017

@chimneysweeper1 to nemusi zabrat 🙂 moje mamka blinkala i v porodnici 🙂 je to individualni, na to se pripravit neda.

kituska20
20. únor 2017

Mě přešla u obou těhotenství až po 20tt🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru