Nevolnosti v 10. týdnu, poradíte bylinky?

krausule
1. led 2014

Ahoj holky..je nekomu blbe i s obyčejné vody?Krome šílenych nevolností v podstate celej den..k večeru spíš horší než rano..je mne blbe z jakehokoliv pití..nemužu pit vubec nic..je mne blbe i z obyčejné vody..to je šílene..skoušela jsem ovocne čaje,pak i bublinkové čisté vody..obyčejnou vodu..dokonce i zazvorovy čaj..z lekarny..je to des..u jídla to človek ješte nejak "přežije"..ale pít potřebuju že jo..navíc žízen mam.. 😝 poradíte třeba nejake bylinky??Ja už fakt nevim..neustale palení žahy a hořkost v puse..už je na normalním denním pořadku..na to cucám Rennie..na chvíli zabere..jsem 9tt+3

lenus202
1. led 2014

@krausule já zvracela celý dny až asi do 20tt a teď už jen občas...ale ráno víc...:-/ a co mi pomáhá? Zkus zázvorový čajíčky, ale nepřeháněj to a pak čaj z malinovýho listí a studený...ale mě třeba nic moc nepomohlo, musíš to přežít, přeju hodně trpělivosti a síly 🙂 a na pálení žáhy mi pomáhá mlíko...

krausule
autor
1. led 2014

@lenus202 díky moc..no já zatím mlečne vyrobky nemužu ani cítit..skoušela jsem třeba jogurt..a hned po rano skončil..víš kde..a myslela jsem že umřu.. 😀 ten čaj s malinoveho listí se koupí v lekarne?

gepe
1. led 2014

@krausule na zahu v lekarne Tums ci Talcid, sirup Gaviscon. Na rehydrataci atd si kup v lekarne urcite na 100% Kulisek forte. Dal muzu poradit jen... - vydrzet to.

leni78
1. led 2014

Nepomaha nic. Jedine co mi pomahalo zmirnit nevolnost, bylo oddělovat jídlo od pití a jíst male porce.

lenus202
1. led 2014

@krausule jo,jo dá...já jedla ráno jen suchý piškoty a pak třeba přesnídávku...ale ono je to různý, u mě šlo i tohle ven...

lenicka07
1. led 2014

Dobře jsem snášela ředěný džus, ale tebe z něj asi bude pálit žáha. Na žáhu mi nejvíc pomáhalo rozmíchat trochu jedlé sody do vody (ale to ti asi nebude moc chutnat), taky pomáhalo loknout si trochu mléka. Říká se že nejlíp je najíst se hned ráno, ještě než vylezeš z postele 😀 Jediné z čeho jsem byla do 15. týdne živa byly v podstatě kompoty 🙂 Nevolnost byla celodenní, nejhorší ale večer. Při druhém těhu jsem zas měla nevolnost když jsem se nenajedla, takže každou hodinu jsem musela něco konzumovat, aspoň pár soust. Ať tě to brzo přejde!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru