• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nízký tlak v 38. tt. Je pro mimi nebezpečný?

27. dubna 2010 
Ahojky budoucí maminky,
Jsem v 38 tt a je mi 26 let. V poradně mi naměřili tlak 90/50 no prostě hrůza. normálně mám 120/70. Při natáčení monitoru jsem musela i prcka vzbudit aby se začal hýbat a sestřčky pak byly spokojené. Je tento tlak nebezpečný pro miminko? Co dělat na zvýšení tlaku. Podotýkám, že kávu nepiji. Celé těhu jsem měla normální tlak a teď se začínám obávat aby se něco nezvrtlo u bezproblémového těhu. Díky Eva
26. dub 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evco, já mám takový tlak celý život i celé těhotenství a doktor nic neříkal, že by to bylo nebezpečné... nebezpečnější je vysoký tlak.
26. dub 2010 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evco nemusíš mít vůbec obavy. U prvního mimi mi taky i tak nízký tlak klesl na tyto hodnoty. Jen si dej pozor, kdyby se ti udělalo slabo aby jsi neomdlela.
26. dub 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evcounek, celé těhotenství jsem měla tlak 90na45, chce to pít hodně tekutin a dávat na sebe pozor při vstávání. Byla jsem i na udržování 61dní a tlak nám měřili dennně, nic mi na to nikdo neříkal akorát to ať jsem opatrná :sweat_smile: :wink:
26. dub 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuji za info. Už jsem se moc bála aby to Lukáškovi neublížilo. Jenže já na sobě nízký tlak nepozoruji. tak snad bude vše v pořádku.
27. dub 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek