Obrovská vyrážka na těle. Má vliv na miminko?

smudlinka2
9. kvě 2008

Ahoj, vím, že témat o vyrážkách v těhotenství je tu hodně, ale přesto jsem si dovolila založit téma nové.Ráno jsem se vzbudila s velkou vyrážkou, kterou mám na pažích, břichu a stehnech a začíná se mi dělat i na tříslech. Jsou to jakoby taková "jelita", je to hodně zarudlé a nateklé, občas to zmizí a pak se to zas objeví.Vůbec nevím z čeho, udělalo se mi to prostě ze dne na den, i když je fakt že už vyrážkou trpím od začátku těhotenství ale nikdy ne takhle velikou.Infekce to žádná dle mého názoru být nemůže, protože nemám teplotu ani horečku a nic jiného mně nebolí .Ale měla jsem na sobě včera nové tričko, tak si myslím, že to může být i tím, že mi třeba nějak vadí ten materiál a kůže se proti tomu brání.Fakt nevím Ted se jen bojím jestli to nemůže mít nějaký vliv na mimčo 😢 Aby se mu to nějak taky nedostalo do těla nebo něco.Jsem už psychicky úplně na dně.Prosím poradíte?? ☹

chell
9. kvě 2008

ahoj hele bud vklidu, jestli si mela novy tricko tak to bude urcite z toho predpokladam zes ho prala v prasku kterej pouzivas normalne ale nikdy nevis jak ti material sedne kor v tehu ne moje telo taky reaguje na veci ktery sem driv nosila uplne v pohode dost divoce.. jeslti ti to mizi relativne rychle a nesvedi to asi bych to neresila kdyby to ale svedilo a nebo si to mela opravdu hodne nevahej a zajdi na kozni tam ti urcite reknou a pripadne daj neco co mimcu neuskodi...

smudlinka2
autor
9. kvě 2008

Chell děkuji, mně se to objevilo nejdřív na krku a zádech, pak to za 2 hodiny zmizelo, tak jsem byla ráda a pak se to objevilo na břiše a zas to za chvíli zmizelo a ted to mám na nohou, prostě to takhle nějak postupuje dolů, vždycky to zmizí a objeví se to zas na jiném místě.Fakt si myslím, že je to z toho trika, není totiž bavlněný, takže nějaká umělotina ☹ No snad se to nedostne k mimču ☹ Ale nemělo by když je to jen v kůži ne? 😒 Ještě jednou děkuji 😉

chell
9. kvě 2008

tak jestli ti to hnedka takhle mizi tak to bude snad dobry..nebyla si treba na slunicku ze by to byla alergie na slunicko nebo tak neco.. hele kdyz to mizi tak to neres kdyby to bylo nejak moc rozsahly a svedivy ale tak urcite nekam zajdi rekni ze mas strach aby se to nedostalo k mimcu nejak a mas tri moznosti co ti reknou 🙂
budto pani vy ste uplne blba dyt je to jenom opruzeny
a nebo reknou ze vpohode ze to nic neni a ze to zmizi
a nebo ti reknou ze to neco je ale je to vpoho a daj ti masticku ktera mimu neuskodi 🙂

smudlinka2
autor
9. kvě 2008

Chell jsi zlatíčko 😵 Strašně moc jsi mě uklidnila.Na sluníčku jsem právě nebyla vůbec a ani jsem nejdela nic na co bych mohla mít alergii, fakt mě napadá jen to tričko.
Já mimču ubližuju ted spíš tím že se hrozně nervuju a brečím, protože mám strach, tak se musím už konečně sebrat 🙂 No opravdu mě to vylekalo.Tak se měj hezky Chell a díky moc, jsi dušička 😵

chell
9. kvě 2008

bud fakt v klidu.. vim ze se to lehce rika ale skutek je horsi taky sem si par vylevu udelala ono ty hormony delaj s clovekem svoje 🙂
pritel jednou vzal novy triko co dostal v praci rovnou na sebe bez vyprani a osypal se tak dokonale ze mu na koznim chteli prisit svrab zpocatku 🙂 ale jestli ti ty fleky mizej po dvou hodkach tak je to uplne v pohode s alergiema a koprivkama mam docela dobry zkusenosti 🙂
kdyby se to horsilo nebo ti zustavaly fleky ktery svedi nebo tak tak treba zajdi i jenom do lekarny obcas se da s nekterejma amgistrama i mluvit a poradeji...

smudlinka2
autor
9. kvě 2008

Chell díky díky díky 😵 No já se musím k něčemu přiznat.Jsem totiž káča pitomá!!!! 😠 Já to triko neprala vůbec, chtěla jsem si ho prostě včera vzít a řekla jsem si, že ty dvě hodky co ho budu mít na sobě přežiju bez vyprání 😒 To jsem káča co?Měla jsem ho právě na sobě večer a ráno hned jsem se vzbudila s vyrážkou.je to určitě z toho co?Když píšeš že přítel se z toho taky takhle moc osypal.No jo, chybama se člověk učí 😅 Jsem pitomec a mám na sebe vztek!!!!Kopřivka mě taky napadla, ale to si myslím že bych měla asi teploty vid?Ale fakt díky Chell, pomáháš mi, ani nevíš jak moc, jsem ráda že si takhle můžu o tom s někým "promluvit".Vím, že je to jen vyrážka a já strašně plaším, ale nejhorší je ten strach o mimi a ty hormony taky dělají své, to mi povídej 🙂

chell
9. kvě 2008

no tak to si fakt trubka 🙂
to bude zarucene z toho trika dyt tyjo kolika to proslo strojema rukama a buh vi cim.. ze takhle riskujes teda 🙂 ne ale jestli ti to mizi tak bud fakt vklidu pritel se osypal druhej den a presne podel tricka a mel to strasne svedivy tak mu doktorka nechala namichat nakou takovou zelenou kejdu na to ale podle me mimco to ohrozit nemuze jen jestli mas trochu bricho jako ja a taky tam mate takovy teplicko kde si tak ti nezavidim jestli to zacne svedit.. me svedi kuze sama od sebe a mit do toho jeste vytrasku no fuj jen pri ty rpedstave se zacinam drbat 🙂

smudlinka2
autor
9. kvě 2008

Chell, jj, jsem trubka, já vím 😅 Dneska tu teplíčko máme dost, takže raději ven dnes ani nejdu, budu sedět doma.Jo, za chyby se platí.Ale mizí to parádně (musím zatukat)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru