• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Omylem jsem v těhu snědla jídlo po záruce

30. září 2013 
Holky pomoc..potrebuju radu..jsem 8tt a pred chvili jsem omylem snedla pulku pomazanky ze soji s datem spotreby pred skoro dvema tydny :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: jsem z toho na nervy...myslite ze z toho muzu neco chytit? stalo se vam nekdy neco podobneho?
29. zář 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že kdyby byla zkažená, tak bys to cítila, hlavně teď, když jsi těhotná. Maximálně si posedíš na wc.
@lajla
29. zář 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@eva118 no mi prave strasne chutnala..a pak se kouknu na spotrebujte do..a myslela ze me omyjou :unamused: zkazeneho jsem tedy necitela nic :pensive: normalne jsem na to strasne moc opatrna, jednou se nepodivam a ejhle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla Byla to taková ta pomazánka v hliníkovém obalu?
29. zář 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eva118 ee takovy valecek v tenkem obalu selska pomazanka ze zdrave vyzivy fazole pohanka soja, rostlinny tuk a nejake koreni...si rikam, ze tady snad neni co se zkazit....ale proc by jinak davali spotrebujte do? proste cervicek hloda...od zacatku jsem nachlazena, boli me v krku, blbne mi uz tlak a ted tohle :pensive:
29. zář 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla Já myslím, že bys to fakt poznala. Pusť to z hlavy a netrap se zbytečně. Jestli máš doma živočišné uhlí, tak si ho pro klid duše vem.
29. zář 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eva118 dekuju snad to bude ok...nejake to blbe od zaludku a horem spodem mi nevadi..ale hlavne aby tam nebyla nejaka "blba" bakterie :confounded: snad to bude ok a dekuju
29. zář 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla taky si myslím, že kdyby to bylo už "načaté", tak to bude cítit apod.
29. zář 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle mě se zbytečně nervuješ. Pokud to nijak nesmrdělo a nebylo to cítit "zkažeností", tak se určitě nic nestane :slight_smile: Max. si posedíš na záchodě, ale miminku to neublíží :slight_smile: Neboj se :slight_smile:
29. zář 2013 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky holky. Tomu mimču většinou víc ubližují vaše nervy, než tyhle prkotinky. Nic se nestane, neboj! Pokud v tom nebyla majonéza, byla bych naprosto v klidu.
30. zář 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky mocinky diky..vypada to, ze jsem to prezila bez uhony :pensive: :pensive: :pensive: a snad to tak zustane :dizzy_face:
30. zář 2013 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem v 7 tt dokonce snědla tavený sýr ,který na sobě měl už zelenou plíseň,bohužel jsem si toho všimla až jsem měla skoro snězeno :( teď jsem už v 16 tt a nic se nestalo :slight_smile:
@lajla
30. zář 2013 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek