Omylem jsem v těhu snědla jídlo po záruce

lajla
29. zář 2013

Holky pomoc..potrebuju radu..jsem 8tt a pred chvili jsem omylem snedla pulku pomazanky ze soji s datem spotreby pred skoro dvema tydny 😔 😔 😔 😔 jsem z toho na nervy...myslite ze z toho muzu neco chytit? stalo se vam nekdy neco podobneho?

eva118
29. zář 2013

Myslím, že kdyby byla zkažená, tak bys to cítila, hlavně teď, když jsi těhotná. Maximálně si posedíš na wc.
@lajla

lajla
autor
29. zář 2013

@eva118 no mi prave strasne chutnala..a pak se kouknu na spotrebujte do..a myslela ze me omyjou 😒 zkazeneho jsem tedy necitela nic 😔 normalne jsem na to strasne moc opatrna, jednou se nepodivam a ejhle 😝

eva118
29. zář 2013

@lajla Byla to taková ta pomazánka v hliníkovém obalu?

lajla
autor
29. zář 2013

@eva118 ee takovy valecek v tenkem obalu selska pomazanka ze zdrave vyzivy fazole pohanka soja, rostlinny tuk a nejake koreni...si rikam, ze tady snad neni co se zkazit....ale proc by jinak davali spotrebujte do? proste cervicek hloda...od zacatku jsem nachlazena, boli me v krku, blbne mi uz tlak a ted tohle 😔

eva118
29. zář 2013

@lajla Já myslím, že bys to fakt poznala. Pusť to z hlavy a netrap se zbytečně. Jestli máš doma živočišné uhlí, tak si ho pro klid duše vem.

lajla
autor
29. zář 2013

@eva118 dekuju snad to bude ok...nejake to blbe od zaludku a horem spodem mi nevadi..ale hlavne aby tam nebyla nejaka "blba" bakterie 😖 snad to bude ok a dekuju

monivo
29. zář 2013

@lajla taky si myslím, že kdyby to bylo už "načaté", tak to bude cítit apod.

klaire22
29. zář 2013

Podle mě se zbytečně nervuješ. Pokud to nijak nesmrdělo a nebylo to cítit "zkažeností", tak se určitě nic nestane 🙂 Max. si posedíš na záchodě, ale miminku to neublíží 🙂 Neboj se 🙂

uztotakbude
30. zář 2013

Holky holky. Tomu mimču většinou víc ubližují vaše nervy, než tyhle prkotinky. Nic se nestane, neboj! Pokud v tom nebyla majonéza, byla bych naprosto v klidu.

lajla
autor
30. zář 2013

Holky mocinky diky..vypada to, ze jsem to prezila bez uhony 😔 😔 😔 a snad to tak zustane 😵

akrrash
30. zář 2013

Já jsem v 7 tt dokonce snědla tavený sýr ,který na sobě měl už zelenou plíseň,bohužel jsem si toho všimla až jsem měla skoro snězeno :( teď jsem už v 16 tt a nic se nestalo 🙂
@lajla

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru