• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Operácia slepého čreva v 36. tt. Ako ste to zvládli?

5. dubna 2012 
Chcem sa vas spytat, či ste niektorá rodila po operacii slepeho čreva, ktora bola v poslednom mesiaci tehotenstva? A ako ste to všetko zvladli?
3. dub 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, absolvovat operaci slepého střeva v těhu musí být asi hodně náročný. Každopádně porodu bych se nebála, myslím, že doktoři by kdyžtak provedli císaře ne ?
3. dub 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Veď prave toho sa obavam najviac, pretoze po operacii mam 10 cm jazvu, ktora sa do porodu urcite poriadne nezahoji a k tomu este cisarsky.... Teraz je to etse celkom v pohode, ale potom starat sa aj o miminko, vobec si to neviem predstavit
4. dub 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chápu, nevím jak to lékaři řeší. Ale nedovedu si moc představit s tou jizvou tlačit , takže těžko říct co je horší. A s dr. si o tom nemluvila ? Třeba tě nějak uklidní. Ale být tebou se císaře nebojím, ono by si tě v nemocnici nechali třeba o kousek dýl, aby ses dostala z nejhoršího a pak tě teprve pustí. Já vím, že každá maminka se těší domů, ale v tvým případě to určitě uvítáš. Přeju, aby to dobře dopadlo :slight_smile:
4. dub 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já byla se slepákem před těhu, ale byla se mnou maminka v 7. měs. Mnohem více ji hlídali, dostala mnohem více kapaček. Trpěla teda víc, miminko jí do jizvy hodně kopalo a dost to bolelo. Uspávání miminku neublíží a v případě komplikací by Ti hned udělali císaře, tak bys to měla 2v1.

Já mám teda po operaci slepáku 5 let, měla jsem s tím ale potom dost potíže a v každém těhotenství mě jizva pořádně bolela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem to pochpila tak,ze zakladatelka uz po operaci slepaku je, nebo ne?No,nevim jiste,ale myslim si,ze se do dalsi opetace zase tak hnat nebudou,prece jen je to hodne cerstve a streba a deloha oboje rozriznute by zase tak idealni byt nemuselo.Myslim,ze te nechaji rodit normalne,pokud to bude mozne.Treba se ale milim.Asi to nebude nic moc,preju,at je ten porod rychly.
5. dub 2012 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dr. povedal, aby som vydrzala co najdlhsie nerodit :slight_smile: a myslim, ze to bude asi zavisiet od toho kedy zacnem rodit a ako bude jazva zahojena a este od ostatných okolnosti... presne sa mi k tomu nechcel nikto vyjadrit, co chápem, pretoze clovek nikdy nevie ci nenastanu nejake komplikacie...
Takze mi asi nezostava nic ine, len dufat, ze to pojde aj normalne :slight_smile:
5. dub 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek