Operácia slepého čreva v 36. tt. Ako ste to zvládli?

mima53
3. dub 2012

Chcem sa vas spytat, či ste niektorá rodila po operacii slepeho čreva, ktora bola v poslednom mesiaci tehotenstva? A ako ste to všetko zvladli?

slundo
3. dub 2012

Teda, absolvovat operaci slepého střeva v těhu musí být asi hodně náročný. Každopádně porodu bych se nebála, myslím, že doktoři by kdyžtak provedli císaře ne ?

mima53
autor
4. dub 2012

Veď prave toho sa obavam najviac, pretoze po operacii mam 10 cm jazvu, ktora sa do porodu urcite poriadne nezahoji a k tomu este cisarsky.... Teraz je to etse celkom v pohode, ale potom starat sa aj o miminko, vobec si to neviem predstavit

slundo
4. dub 2012

Chápu, nevím jak to lékaři řeší. Ale nedovedu si moc představit s tou jizvou tlačit , takže těžko říct co je horší. A s dr. si o tom nemluvila ? Třeba tě nějak uklidní. Ale být tebou se císaře nebojím, ono by si tě v nemocnici nechali třeba o kousek dýl, aby ses dostala z nejhoršího a pak tě teprve pustí. Já vím, že každá maminka se těší domů, ale v tvým případě to určitě uvítáš. Přeju, aby to dobře dopadlo 🙂

veruska007
4. dub 2012

Ahoj, já byla se slepákem před těhu, ale byla se mnou maminka v 7. měs. Mnohem více ji hlídali, dostala mnohem více kapaček. Trpěla teda víc, miminko jí do jizvy hodně kopalo a dost to bolelo. Uspávání miminku neublíží a v případě komplikací by Ti hned udělali císaře, tak bys to měla 2v1.

Já mám teda po operaci slepáku 5 let, měla jsem s tím ale potom dost potíže a v každém těhotenství mě jizva pořádně bolela 😝

tehulka12
4. dub 2012

Ja jsem to pochpila tak,ze zakladatelka uz po operaci slepaku je, nebo ne?No,nevim jiste,ale myslim si,ze se do dalsi opetace zase tak hnat nebudou,prece jen je to hodne cerstve a streba a deloha oboje rozriznute by zase tak idealni byt nemuselo.Myslim,ze te nechaji rodit normalne,pokud to bude mozne.Treba se ale milim.Asi to nebude nic moc,preju,at je ten porod rychly.

mima53
autor
5. dub 2012

Dr. povedal, aby som vydrzala co najdlhsie nerodit 🙂 a myslim, ze to bude asi zavisiet od toho kedy zacnem rodit a ako bude jazva zahojena a este od ostatných okolnosti... presne sa mi k tomu nechcel nikto vyjadrit, co chápem, pretoze clovek nikdy nevie ci nenastanu nejake komplikacie...
Takze mi asi nezostava nic ine, len dufat, ze to pojde aj normalne 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru