Ostrá bolest v oblasti pupíku. Máte zkušenosti?

fretka
5. říj 2011

Zdravim,
som v 11tt tehotenstva a pocitujem hroznu bolest v oblasti pupku.
Mate s tym skusenosti?
Diky.

sajinka
10. říj 2011

ahojky já jsem v 17 tt a taky to pocitiju je to prý normální že to dělá ta pupeční šňura ale pro jistotu bych se zeptala doktora.

verbalinka
10. říj 2011

@fretka volej dr. S pupecni snurou to nema nic spolecneho - ta prece nevede z tveho pupiku 🙂 Mozna je to jen roztahovani delohy, nebo tvrdnuti, ale dr urcite bude vedet vic 😉

sajinka
12. říj 2011

hmm a kdo říká že vede s pupiku????je to v oblasti pupiku a to je rozdíl!!tak si příště přečku pořádně a pak komentuju!

kristyna_vojtiskova
14. říj 2011

Taky cítím takové píchání v pupíku a trochu pod, ale doktor mi řekl, že to může být.

fretka
autor
15. říj 2011

No uz to pominulo, bolo to gastro, chvalabohu nic s babatkom. Ale ta bolest nebola normalna, nieco som asi zle pojdedla, par dni nato som mala aj prujem, ale uz je lepsie. Mozno je to aj z ovocia a zeleniny, jem ich teraz velmi vela.

sajinka
20. říj 2011

no ještě že to tak dopadlo a miminkem nic není 🙂

gejbule1
20. říj 2011

Já mám taky občas velkou chvilkovou bolest v okolí pupíku.Když jsem se ptala doktora tak je to v oblasti placenty /mám placentu na přední stěně/.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru