• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Oteklé ruce a nohy. Čím to můžu zlepšit?

12. září 2014 
V těhotenství mně natíkaly pouze ruce. Po porodu byly ruce dobré, ale natekly mi hodně nohy. V porodnici říkali, že je to normální. Za pár dnů to samo zmizelo. Nyní mám 3 měsíce po porodu a cítím lehké otoky znova. Není to ani moc vidět, ale cítím to i na rukách i na nohách. Dokonce jsem během 1 týdne přibrala 2,5 kila, i když bych řekla, že jím stejně. Takže to spíš připisuji zadržování vody v těle. Čím to může být?
30. kvě 2012 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, chtěla bych vás o něco poprosit. Moc by mi pomohlo v rámci mé seminární práce, kdyby jste se koukly na tento dotazník.Zabere to jen 2 minutky.Týká se to krémů proti striím.
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dF81UFBvb3lRdVRERUt5a1BrM2VrLVE6MQ
30. kvě 2012 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, potřebovala bych poradit před 2 dny mi sundali dlahu z nohy, měla jsem podvrtnutý kotník. Jenže to pořád hodně bolí a natéká mi noha pod prsty. Chtěla bych vědět jestli je to normální a odezní to samo, nebo jestli s tím znovu někam zajít? Děkuji za odpověď.
21. čer 2013 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky mám stejný problém. Otíkají mi kotníky i ruce,ale pravý kotník víc než ten levý.. Ani masáže a máčení ve vodě nepomáhá. Předem díky za radu. Jo a jsem 37tt.
12. zář 2014 ve 23:34  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek