Otevřený děložní čípek od 28. tt, poraďte něco na nudu

klarka91
29. lis 2013

ahoj holky 🙂poradte neco na nudu a co muzu doma delat od 27+2mam otevreny delozni cipek na 3.cm k tomu pichani podbrisku a tvrdnuti briska ☹ podle pana dr.musim lezet s nohama nahore coz se lehce rika kdyz mam doma 5.letou dracici ...do toho nervy se soudama coz mi tak moc nrprispuva na pohode....a jeste jake leky muzu uzivat na zvysenou teplotu a muzu se ted normalne nalozit do vany? predem dekuji

gingerone
29. lis 2013

Ahoj, no já koukala na seriál (7 řad po cca 25 epizodách, každá 40 minut, takže fakt hoodně času), ale s dítětem bych třeba něco vyráběla, budou Vánoce, zkuste někoho pověřit nákupem surovin/materiálů (korálky, pentličky, lepidla a pod.) a něco vyrábět jako dárky a jako dekoraci domů. Můžeš zůstat v posteli a malá může vedle tebe na posteli/na zemi tvořit, můžete k tomu něco poslouchat (audioknihy, hudbu), koukat na pohádku, číst knížku... Tady na MK má spousta maminek celá fotoalba plná inspirací, co se dá vyrobit z běžných domácích věcí.
Na teplotu jedině Paralen (ne ten obohacený, ale jenom ten normální), ale spíš krátkodobě, jinak bych to řešila s doktorem, aby se vyléčila příčina, protože myslím, že Paralen se nemá bez porady s doktorem brát víc než asi 1 den v těhotenství...
Vana se nedoporučuje, protože si často dá člověk moc teplou - což je průšvih, když hrozí porod, podporuje to porodní kontrakce a tvrdnutí. Takže do vany bys mohla, kdyby byla taková chladnější, což zase já bych se nezrelaxovala 🙂

klarka91
autor
29. lis 2013

moc dekuji za odpoved....🙂tak malou mi hlifa babicka a ja tu umiram nudou uz sem zaposila vse co se dalo a max.co udelam je ze umeju nadobi a udelam si caj 🙂no do vlazny vody ve vane bych asi nevlezla...sem milovnice horky vody..dcerka naopak ta ma rafa studenou si kolikrat rikam ze bych mela omrzliny 😀

larac
29. lis 2013

Myslím, že na posílení pánevního dna, tedy proti potratu se pije od 3. měsíce kontryhel. Tedy čaj z kontryhele. Ale raději doporučuji ověřit si to, popř. zkonzultovat s doktorem (v lékárně).

klarka91
autor
30. lis 2013

holky mam jeste jeden dotaz.....dr.mi zakazl sex muzu masturbovat ? 😉

gingerone
1. pro 2013

@klarka91 Řeknu to takhle - orgasmus způsobuje silné děložní stahy. Normálně to nevadí, ale při hrozícím předčasném porodu jsou stahy prostě nežádoucí a rizikové. Počkala bych na ukončený 36. týden, bála bych se.
Mimochodem já takhle ležela od 17tt až do 35tt...

larac
2. pro 2013

Masturbace způsobuje úplně to samé jako jiný sex. Vyplavování oxycocynu a tím podporuje činnost dělohy. Takže určitě nee.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru