Otočení miminka. Máte fígle, cviky, aby se otočilo?

belucie
4. lis 2006

Milé maminky (současné i budoucí),
moje kamarádka má termín začátkem ledna a zatím se ji neotočilo miminko. Má prý ještě čas, ale začíná z toho být nervózní a protože nemá přístup na Internet, tak mě poprosila, abych ji zkusila zjistit nějaké cviky nebo fígle...Tohle jsou skvělé stránky, tak mě napadlo, poprosit o radu vás.

amazonk4
5. čer 2017

Ahoj, jsem 36tt, stále KP, ale rizikově těhotná, v porodnici jsem už dávno. Vlastně je zázrak, že miminko v sobě ještě držim. No ale rodit KP mám zakázaný kvůli endometrioze a císař je pro tuhle nemoc moc riskantní. Jenže zatím nám nic jinýho nezbývá. Cviky dělám od poloviny tehotenství a nic, tak se ptám, v jaký jste byly zrovna poloze vy, co se vám dítě rozhodlo otočit? Nevim jestli mám hodně sedět, ležet nebo stát, aby tam ta gravitace a velikost hlavičky zafungovaly - plodovky mám pořád dost, ale mám líný miminko.

fiiif
5. čer 2017

Maly hlavickou od 20tt nacpany na porodnich cestach. Prirozeny porod ve 34tt. Jinak mamce se segra se svymi 3450g otocila tesne pred porodem 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru