Pád v tehotenstve. Čo mám robiť?

jaja257
15. srp 2008

Ahojte babulky. Pred chvilou som sa posmykla a spadla. Bojim sa ci je malicke v poriadku.neviem co mam robit, ci mam cakat alebo mam bezat na pohotovost. Ak mate niektora s tymto skusenosti, bola by som rada keby ste mi poradili. 😒

meleri
15. srp 2008

Já jsem spadla asi v 12 týdnu ve sprše..spadla jsem ale na zadek, a bouchla se do boku... měla jsem strašný strach že se spustí krev atd..ale nic!

a jak jsi spadla? Na zadek? Bouchla ses? Jestli máš fakt moc strach, tak zavolej doktorovi, on ti řekne co a jak..

jaja257
autor
15. srp 2008

ja som spadla na dlazku, dopadla som na zadok a laket......dost ma to boli a mam strach ci som malinkemu nejak nieco neodrazila alebo nieco ine. ☹

evulinkab
15. srp 2008

Tak já myslím, že miminko je chráněno docela dobře plodovou vodou a že pokud jsi se nebouchla do břicha a nebo třeba do zad, tak by mělo být vše v pořádku.Raději se ale hlídej..pokud by tě třeba začalo bolet břicho nebo něco, tak určitě běž na pohotovost.

helcah
15. srp 2008

Je jaja to je mi moc líto, že se tak musíš o svého drobečka bát. Ale pokud si se nebouchla přímo do břicha tak by se nemělo nic stát, pouze při velmi silném nárazu, že by se mohlo něco odtrhnout, ale to nebude tvůj případ. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru