Padání vlasů v těhotenství. Jak to řešit?

natali.m
1. dub 2008

Ahoj holky, od doby co jsem otěhotněla mi začaly hodně padat vlasy.denně si jich vyčešu plnou hrst a vůbec nevím jak to řešit, máte některá podobný problém?

many
1. dub 2008

ahoj,možná je to obdobím 😉 mně hodně padají na jaře a na podzim 😉 jinak se říká,že v těhu se zlepšuje kvalita vlasů a nehtů 😒

natali.m
autor
1. dub 2008

no taky jsem se uklidňovala, že je to tím jarem, ale přijde mi to už alarmující.bojím se hlvně proto, že sestřenka těsně po porodu přišla o spoustu vlasů, nerada bych tak dopadla... ☹

many
1. dub 2008

tak si skoč pro jistotu na kožní 😉 😉

natali.m
autor
1. dub 2008

myslíš, že s tímhle na kožní?no možná na tom něco bude.....dík..

slunickooo
1. dub 2008

Natali - ahoj

tak já teda před 10 lety když jsem byla těhu prvně tak v těhu vlasy OK, ale po porodu - děs , hrůza, chodila jsem s tím na kožní, dávali vše možné ale přišlo mi , že nic nepomáhá,,,, prostě se to pak časem srovnalo, ale je fakt, že mi hrozně zřídnuly... ale pak se to nějak zase obnovilo a je to v poho...

natali.m
autor
1. dub 2008

ahoj slunickooo....no tak asi to budu muset taky nějak přečkat nebo co...přemýšlela jsem ještě o nějakých vitamínech, ale nevím jestli jsou vůbec nějaké, co se můžou brát v těhu, asi ne... 😒

many
1. dub 2008

tak můžeš brát calibrum pro první trimestr 😉 pokud už ho nebereš 🙂 ale k té kožní bych šla,dá ti třeba nějakou vodičku a pomůže ti 😉 neboj to se chodí s takovýma věcma na kožní 😉

natali.m
autor
1. dub 2008

já zatím zobu listovku jodid a magnesko co mi dal doktor, no a v tom druhém trinestru už se chci vrhnout na calibrum.to máš přavdu, aspoň můžu vyzkoušet nějakou vodičku co mi napíše, není to vnitřně, tak to škodit nemůže, co?

smahulinka
4. lis 2008

ahoj!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru