Pálení při močení po vyšetření

jerrynenka
11. říj 2017

Prosím poradí někdo něco jako první pomoc? Jsem po vyšetření na streptokoky a při močení to strašně pálí a řeže, máte někdo obecné rady nebo první pomoc ať to aspoň trošku povolí? nikdy jsem to nezažila, takže zkušenosti nemám vůbec žádné, jsem i nachlazená takže piju čaj a močení je 2x častější 😢

karolly
11. říj 2017

@jerrynenka Ono to chce hodně pít, aby se vyplavily ty bakterie. Jinak brusinky a urinal je super. Urologický čaj - ale nevím, jestli se může v těhotenství.

linee
11. říj 2017

@jerrynenka take mohu hodne doporucit brusinky, hodne, hodne pit, nejlepe bylinne caje a rajcata. Mam streptokoka uz nekolik let, jak v tehu, tak mimo nej a nikdy problemy, ktere popisujes, nezpusoboval. To castejsi moceni muze byt i nachlazenim i tim, jak mimi tlaci na mocak.

jerrynenka
autor
11. říj 2017

@karolly já jsem si myslela, že mě jen podráždilo to vyšetření, že tam snad bakterie žádné nemám...

karolly
11. říj 2017

@jerrynenka Samozřejmě to možné je. Ale těma brusinkama nic nezkazíš 🙂 A fakt hodně pij. Pro jistotu... 🙂

jerrynenka
autor
11. říj 2017

@karolly jdu se teda prolít čajem, mám teda jen těhu, jelikož mi tyto problémy nic neříkají nemám po ruce ani brusinky, tak dnes musí stačit jako zabíječ bacilů domácí šípkový sirup a med... no a ráno poklušu pro brusinky a čaj... děkuju moc!!

karolly
11. říj 2017

@jerrynenka Není vůbec zač, jen se ujisti, že ten čaj je vhodný pro těhotné 🙂 Jinak brusinky já teda můžu i sušené a zobu je normálně.... 🙂 Ještě máme osvědčené lichořeřišnicové kapky - také bylinka. Ale to netuším taky, jestli je pro těhotné nebo ne.

pavca1982
11. říj 2017

Pálení a řezání při močení značí zánět močových cest a je způsoben právě přemnožením baktérií. Zvýšit pitný režim a přidat do vody citrónovou šťávu. Bakterie nemají rády kyselé prostředí a rychleji zmizí...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru