Pálení žáhy v těhotenství, co pomáhá?

molea
16. dub 2014

Ahoj holky,omlouvám se jestli to sem nepatří,ale potřebuju poradit.Každý den mě pálí tak strašně žáha že nemůžu ani spát.Když už to fakt nejde tak si vezmu Tums,ale nechci ho brát furt.CO pomohlo vám??Děkuji za rady....

jara
16. dub 2014

@molea porod... 😀

zamilovanadonej
16. dub 2014

@molea jedině soda do vody...

gepe
16. dub 2014

@molea mliko, kdyz ne mliko tak Talcid a kdyz bylo nejhur tak Gaviscon sirup - fakt nechutny, ale pomohl 🙂 a jinak jak uz psala @jara tak porod 😅

sonik05
16. dub 2014

Tabletky Rennie,mohou se i v tehotenstvi. Nebo se napij mleka,to neutralizuje.

speedygon
16. dub 2014

Mně pomáhalo i obyčejné jablko...ale i to mléko nebo Rennie teda 🙂

gosa22
16. dub 2014

Gaviscon žvýkací tablety 😉

molea
autor
16. dub 2014

Dekuji vam zkusim to mleko a vodu se sodou...🙂

nolies
16. dub 2014

@molea Určitě mléko 🙂

duvi21
16. dub 2014

Taky mi pomaha mleko. A staci mi dve deci. Jak vecer lehnu, uz je to tady. Takze vypiju to mleko a usnu pak tak trochu v polosede.

zickemartina
16. dub 2014

Mleko, jogurt, goviscan cucave tablety ale pozor je tam deni limit pro tehotne - nejist sladke, mastne, cibulku, kynute , jist kysele ovoce - kupodivu na prekysenely organismus je nejlepsi konzumace kyseleho jako je zeli, citron-
mela jsem to snad od 3 tydnu tehotenstvi a mela jsem potrebu to zajidat, pusu jsem nezavrela - porad jsem jedla jablka, boruvky, okurku a kupodivu mi delali dobre rajcata potom jsem milovala hlavkovy salat ktery se temer topil v balsamicovem octu - kdyz cokoladu tak jedine horkou,
hod si do googlu jak upravit jidelnicek pri prekyseleni organismu a vyber si co mas rada - a vysad sladke, mastne a cibulku

lucies25
17. dub 2014

Taky mam obcas pocit,ze me ta zaha sezehne.A pomaha mi jen jedla soda do vody.Zbytek,jako je salatova okurka,syrovej brambor,mliko,Rennie atd. pomuze jen na chvilku...

pisjutynka
17. dub 2014

Já cucala neustále Rennie, ale nepomohlo mi to. Pak na chvíli mlíko, ale jediné, co opravdu, ale opravdu zabralo, byl porod 😀

ipkh
17. dub 2014

Homeopatika GASTROCYNÉSINE®

rye
17. dub 2014

Gaviscon doma, na ven ovocné Rennie v kabelce.

janinek
17. dub 2014

Porod. Z rennie tablet jsem vrhala.

kachnanek
17. dub 2014

Mně pomáhaly i neloupané mandle. Ale taky vždycky jenom chvilkově.

sonik05
17. dub 2014

Rennie tablety delaji bud peprmintove (ty nekomu mohou vadit) a nebo ovocne prichute. Myslim,ze z ovocnych by snad nemuselo byt spatne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru