• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pálení žáhy v těhotenství. Jak to mohu zmírnit?

8. června 2017 
jojo :slight_smile: mě teda žáha nepálila snad nikdy, začla až teď v těhotenství :unamused: A taky jak říkáš ustoupily nevolnosti a nastoupila žáha :dizzy_face: a teď čekám až ustoupí teda žáha a nastoupí porod :slight_smile: :dizzy_face: Ale to ti nezávidím když jsi měla se žáhou už problémy před těhu :confounded: ale třeba po těhu už tě nebude trápit žáha :slight_smile: a nebo píšou, že žáha po těhu zůstane :unamused: :frowning2:
29. říj 2007 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mona : před těhu to bylo jen vyjímečně, třeba po alkoholu nebo přejedení... :sweat_smile:
te´d mám pocit, že ať sním, co sním...prostě smůla :angry:
jeste zkusim to mlíko nebo jabko, jak tu nekdo psal...je fakt ze jabko je fakt dobry...teda ne, ze by na zahu pomohlo, ale je to jedno z mala jidel, po kterem me nepali...
29. říj 2007 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky!Dokud jsem nebyla těhotná,tak jsem vůbec nevěděla,co to pálení žáhy je,ale celé těhotenství a hlavně teď ke konci mě trápí pořád.Hlavně v noci.Nechtěla jsem kupovat žádné preparáty a zatím si vystačím z rad našich babiček a maminek.Když mě začne otravovat žáha,tak se napiji smetanu Cremefine-Rama.Poradila mamča a zatím to funguje!Může to být i jakákoliv jiná,např.smetana do kávy. :wink: :slight_smile:
29. říj 2007 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruna: to mlíko je dobrý nápad, ale mě po jablku právě začla pálit vžycky ještě víc, takže když jsem měla chuť na jablko tak jsem si ho rozkrájela a zamíchala do jogurtu:slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: Já hlavně když piju džus nebo něco pomerančovýho, tak je to děs :unamused: ale určitě jablko zkus, :slight_smile:
29. říj 2007 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, prave som si precitala Vase recepty na palenie zahy a dala som si jablko - uz je to v pohode. (Ale dokedy?) A este som vcera pred spanim vyskusala biely jogurt (so susenou slivkou) a zabralo, mlieko mi az tak dobre nezabera.
7. lis 2007 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kveti:jojo ale co muzu doporučit je rennie:slight_smile:to fakt je bezva:slight_smile:a navíc to chutná jako bombon, takže mě to baví i cumlat v těhu:slight_smile: :grinning:
7. lis 2007 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, Moni, dakujem, vyskusam aj Rennie.
7. lis 2007 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mě teda zatím pálila žáha hodně jen dvakrát, Rennie mi nějak nezabírá a navíc to chutná jak omítka :grinning: , ale jablko a mléko mi fakt zabírá.
8. lis 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem před těhu taky nikdy pálení žáhy neměla a teď hned od začátku jo. Jablko vůbec nemůžu, ani ovocné džusy, to bych se pak přeskočila. Pomáhá mi mléko a nebo Rennie.
8. lis 2007 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:slight_smile:
kachnik::slight_smile: mě teda rennie strašně chutná:slight_smile:přijde mi to jako bonbon z té lékárny jak se kupujou:slight_smile:
kacka::slight_smile:taky mě začla pálit žáha až v těhu:slight_smile:a doufám že po těhu odezní:slight_smile:
14. lis 2007 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rennie je úžasná věc, než jsem si ho koupila, tak sem každý večer trpěla - teď stačí chvilku cucat omítku a je během chvilky po problému. Zkoušela jsem i ty s ovocnou příchutí, jsou fakt jak bombón, ale o to až tak nejde.
14. lis 2007 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, koukám že rennie používá hodně těhulek:slight_smile:Je to asi jedno z nejlepších a hlavně si to berem když začne pálit:slight_smile:
14. lis 2007 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem mela lepsi zkusenost s Acix...zdal se mi lepsi nez Rennie..
14. lis 2007 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mě pálívá žáha taky a Rennie mi vůbec nechutnaj teda...
prý když pálí žáha pak je hodně vlasatý miminko tak nevím.
21. lis 2007 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky bambulík:slight_smile:jojo taky jsem to slyšela že když pálí žáha tak je miminko vlasatý, ale myslím si že to není pravda, moji sestru pálila žáha jako hrom a narodil se jí prcek úplně holohlavý:slight_smile:
21. lis 2007 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brr, je to teď každý večer horší a horší, rennie si musím vzít dvě a pod hlavou mám už tolik polštářů, že spím skoro vsedě :confounded:
21. lis 2007 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ja si koupila TUMS, pomahaji take a jsou levnejsi nez rennie.
21. lis 2007 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
monaberuska1 :grinning:
je pravda že hafo věcí se říká a pak je to jinak...
jako že já mám jen bříško a že mi to na kráse neubírá a každej mi tipuje kluka a jsem zvědavá jestli to vyjde.
21. lis 2007 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
21. lis 2007 ve 22:05 • zuzanacb
bambulik:slight_smile: tak to máš pravdu plno věcí se říká a nakonec je všechno naopak, ale každopádně to máš dobrý že ti to na kráse naubírá:slight_smile:mě nikdo skoro ani nepozná,
22. lis 2007 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiez pouzivam tums, ako pise nikitazak. Ale ked je kriza si dam anacid. Len v poslednej dobe je to horsie a horsie, uz ani dvojite davky nezaberaju, ani jablcka...tak sa s tym trapim :cry:
22. lis 2007 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, teď mě začíná pěkně pálit žáha, takže si jdu pro rennie:slight_smile:
22. lis 2007 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristin: já mám zkušenost, že jablka nebo citrusy mi to ještě zhorší
22. lis 2007 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, tiez mam ten pocit, ale nez som bola tehotna tak mi to pomahalo. Ale teraz je to asi trosku ine
22. lis 2007 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
monaberuska1, mě silně nechutnaj, na žáhu je více léků, ale v těhu můžeš jen Rennie, ale jsou prej i nějaký nový ovocný...
22. lis 2007 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som sa pytala svojho lekara, a ten mi namenoval vela pripravkov, nie len Rennie
22. lis 2007 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jaký ještě jsou pro těhule?
22. lis 2007 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já trpím na pálení žáhy asi od 7 měsíce. Teď v posledním týdnu je to lepší, prcek už asi sestoupil níž do pánve,tak tolik netlačí na žaludek. Jinak používám Rennie a večer před spaním si dám malou skleničku mlíka. Taky usínám s podloženou hlavou. Jinak z nových přípravků na pálení žáhy je ještě Gaviscon-je to suspenze 200ml a můžou ho těhotný i kojící.
22. lis 2007 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambulik: mne okrem toho Rennie odporucal uz tu spominany TUMS, Anacid,...viac si ich nepamatam, ale vymenoval ich fakt hodne
22. lis 2007 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
prý jsou nějaký ovocný rennie, že to chutná jako bonbon:slight_smile:tak bambulik zeptej se v lekorce na tyhle.-)me teda rennie obych nevadi:slight_smile:
22. lis 2007 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek