Pálilo vás rostoucí bříško v těhotenství?

Ahoj,pálelo Vás bříško zvenku -kůže?Mně teda jo- každý den k večeru.Mažu poctivě každý den i dvakrát.
wanesa03
24. únor 2013
ahoj myslíš jako pálení takové když se ti kůže napíná?? Jestli jo tak to jsem měla také jsem drobnější postavy a doktorka že je to tím... kůže se může napínat postupně nebo najednou z ničeho nic vím, příjemné to moc není 🙂
anetahoautor
25. únor 2013
Ahoj jojo přesně to myslím,když se večer najím a napiju tak je bříško hodně napnuté.Je to nepříjemné,ale dá se to vydržet.Už jsem si myslela ,že to mám jen já,už mi to bylo divné. Děkuji za odpověď.
wanesa03
25. únor 2013
jj neboj kůže se prostě jen napíná alespon tak jsem to pocitovala já když jsem se o tom bavila s doktorkou říkala at mažu mastnějším krémem že se rychleji suším.. v pozdějším těhu byla někdy vidět sušší kůže mazala jsem tedy nejdřív olejem od hippu ten nebyl špatný krásně voní, ale byla jsem pořád dost mastná pak jsem si koupila krém mamastrie a ten je fakt výbornej na dotek jsi dlouho vláčná a přitom mastí.. bříško pak nepálelo.. 🙂 tak zkus a uvidíš.. x-)
anetahoautor
26. únor 2013
Dobře zkusím děkuji za radu.
maximka33
3. bře 2013
@anetaho pokud je to jakoby svědění, určitě říct doktorovi. nemusí to být nic vážného, ale občas se tak projevuje špatná funkce myslím jater. a doktor ti doporučí vhodný krém. moje dvě kámošky to měly taky..
anetahoautor
4. bře 2013
@maximka33 děkuji zítra mu to řeknu

Začni psát odpověď...

Odešli