Pálilo vás rostoucí bříško v těhotenství?

anetaho
24. únor 2013

Ahoj,pálelo Vás bříško zvenku -kůže?Mně teda jo- každý den k večeru.Mažu poctivě každý den i dvakrát.

wanesa03
24. únor 2013

ahoj myslíš jako pálení takové když se ti kůže napíná?? Jestli jo tak to jsem měla také jsem drobnější postavy a doktorka že je to tím... kůže se může napínat postupně nebo najednou z ničeho nic vím, příjemné to moc není 🙂

anetaho
autor
25. únor 2013

Ahoj jojo přesně to myslím,když se večer najím a napiju tak je bříško hodně napnuté.Je to nepříjemné,ale dá se to vydržet.Už jsem si myslela ,že to mám jen já,už mi to bylo divné. Děkuji za odpověď.

wanesa03
25. únor 2013

jj neboj kůže se prostě jen napíná alespon tak jsem to pocitovala já když jsem se o tom bavila s doktorkou říkala at mažu mastnějším krémem že se rychleji suším.. v pozdějším těhu byla někdy vidět sušší kůže mazala jsem tedy nejdřív olejem od hippu ten nebyl špatný krásně voní, ale byla jsem pořád dost mastná pak jsem si koupila krém mamastrie a ten je fakt výbornej na dotek jsi dlouho vláčná a přitom mastí.. bříško pak nepálelo.. 🙂 tak zkus a uvidíš.. 😵

anetaho
autor
26. únor 2013

Dobře zkusím děkuji za radu.

maximka33
3. bře 2013

@anetaho pokud je to jakoby svědění, určitě říct doktorovi. nemusí to být nic vážného, ale občas se tak projevuje špatná funkce myslím jater. a doktor ti doporučí vhodný krém. moje dvě kámošky to měly taky..

anetaho
autor
4. bře 2013

@maximka33 děkuji zítra mu to řeknu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru