Pálivé místo na bříšku, které štípe. Je to normální?

leonunuska
7. led 2008

Maminky potřebuju radu. Asi tak před 14 dni mě začalo takové zvláštní pálení nahoře na bříšku. Je to jen malé místečko jako by mě tak štípalo. Nemám to celý den, ale je to takové nepříjemné 😒 Je to normální??? Nebo si mám dělat starosti?

martinka79
7. led 2008

Ahojky nevím zda je to normální, ale mám naprosto stejný problém delší dobu. Lékařl´ka mi zkontrolovala játra a tvrdí mi, že nejsou zvětšená a ať spíše polehávám. Někde jsem si přečetla, že to může být klidně od žlučníku (to štípání) a znamená to podráždění nějakým jídlem či ingrediencí v něm. 🙂
Určitě se na to zeptej své lékařky a pokud ti řekne příčinu, budu ráda když se s ní nejen se mnou podělíš.
Krásné těhu dny. 😉

josefa
7. led 2008

ahojky, já jsem to asi taky měla, snad i v podobném tt, tak 2x po sobě pár dnů vkuse, pak to přešlo. Nijak jsem to neřešila 😅 teď už mně semtam štípe takových míst víc, jak malý kope 😀

martinka79
7. led 2008

🙂 děkuji doufám, že to přejde i mě. Já to mám docela dost často a intenzivně. 🙂

leonunuska
autor
7. led 2008

Děkuju, k doktorce jdu právě až 16 tak se určitě zeptám. Moje mamča mi říkala, že to prý taky měla, že to dělá malá, ale já nevím a zdá se mi, že to mám jakoby po jídle. Jsem ráda, že to nemám jen já 😉

martinka79
7. led 2008

Taky jsem se domnívala, že to je od malého, ale spíš bych to dala za vinu tomu jídlu. 🙂
Uvidíš co ti řekne tvoje lékařka.

jitka711
8. led 2008

Ahoj, tak před měsícem mě taky začalo pálit, štípat a cítím tlak na dvou místech na hoře na bříšku. myslela jsem si, že je to tím, že bejboška mi tlačí nožičkama. Nenapadlo mě, že by to mohlo být z jídla. Ale je divný, že se mi to stává i ráno, když nejsem ještě najedená a pak nejvíc odpoledne.

martinka79
9. led 2008

ahojky možná se zbytečně bojíme když nás to má více a ani jedna z nás není nijak zvlášť nemocná. MOžná se bojíme zbytečně. Jídlo mi poptvrdilo více lidí, ale já si myslím, že by to mohlo být také tím, jak stlačuji mimi třeba při sezení, nevím. Ovšem je to dost nepříjemné. 🙂

many
9. led 2008

taky mě to nahoře pálívá a to večer,když se přejím 🙂 zrovna včera mě to pálilo jako ďas a pak do toho příjde ještě žáha,no paráda 😉

many
9. led 2008

u mě je to na stopéro z jídla,mám to jen když se přepapáme 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru