• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Panická porucha a jiní strašáci v těhotenství

13. ledna 2017 
@werumka no zatím mi to až tak úplně život nabourá. Ja mám právě z AD strach. Maminka byla vážně nemocná a viděla jsem co z ní prášky udělali tak mám k tomu prostě blok. Vůbec celkově mám z různých pilulek (at se jedna o vitaminy, tablety na chřipku apod.) strach. Pak mám tendenci si tu paniku spouštět :frowning2: jsem trdlo. Teď je to už lepší zvladnu už i spolknout antikoncepci ale bojím se něčeho silnějšího. A navíc i muž je striktně proti AD. Dříve jsem brala homeopatika a při záchvatu silnějším Frontin. Ale dost jsem pak po něm zvracela. Snad příjde jaro a zase se to zlepší. :slight_smile: jsem na sebe naštvaná
26. dub 2016 v 19:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikypiky92 Víš co? Zkus se zamyslet a napsat mi, co si představuješ pod pojmem antidepresiva. Co s Tebou udělají, jak si představíš, že působí? Jaká je vlastně jejich účinná látka?
26. dub 2016 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka nevím jaká je jejich účinná látka. Opravdu se tablet bojím. Pod pojmem antidepresiva si představím prášky které by měli člověka ztlumit, potlačit deprese. Myslím, že bych po nich byla zpomalená, smutná. Já nevím, když nad tím tak přemýšlím. Nechtěla jsem vás tím urazit. Omlouvám se
26. dub 2016 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky, jak já vám rozumím :slight_smile: mám obsedantně-kompulzivní poruchu, za sebou několik psychoterapií, kde mě s tím naučili pracovat, prášky jsem odmítla, teď jsem ve 12tt, mám za sebou 2 potraty, tohle je první prosperující těhotenství, tak si říkám, že snad bude všechno v pohodě, blíží se mi prvotrimestrální screening a úzkostné stavy se vracejí, v minulém těhotenství jsem se před kontrolou zhroutila, že to určitě špatně dopadne, a druhý den jsem zjistila, že se jedná o zamlklý potrat, teď to tak hrozné nemám, ale ty úzkostné stavy, jestli je mimčo v pořádku, ty mě pronásledují skoro furt, čím víc se mi blíží kontrola, tím je to horší...ach jo, zkusím nasadit nějaká homeopatika na zklidnění, to by snad mohlo aspoň trochu pomoct :frowning2:
29. dub 2016 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucakapustova84 Nechodím sem skoro vůbec, tak se omlouvám za hodně pozdní odpověď. Mně pomohla psychoterapie ( zdarma, chodila jsem na konzultace za psycholožkou na Psychosomatickou kliniku ), pak také samozřejmě, pochopení problému, začala jsem předcházet situacím, které to vyvolávají ( zkuste se podívat na knihy od dr. Praška ) a hlavně jsem ukončila vztah s mým tehdejším partnerem. Netvrdím, že teď už to neznám, ale je to jenom 1-2 krát do roka a vím CO to je, vím proč, nechám to odeznít a dobrý. Přeju hodně štěstí, ozvěte se pokud budete chtít.
12. čer 2016 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@obyvatelka a co Bachovy esence ?? ty by nepomohly ?
12. čer 2016 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky je tu nekdo na popovidani prez zpravy klido i mobil!? Jsem v 27tt a mam panickou poruchu s agorafobii
6. říj 2016 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandabox nakonec jsem je objednala a hodně mi pomohly přežít dobu, než začal prcek kopat....teď si je budu kupovat k porodu....
6. říj 2016 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@t.kosticka
Ahoj já jsem :( beru antidepresiva už se stim budu léčit 4 roky tedka jsem porod ila druhou holčičku a mám strach z pobytu v porodnici blbá nemoc
2. pro 2016 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lecim se na PP uz rok a pul,ted jsem ve fazi snizovani,jeden den cely, druhy pul a tak dokola,po mesici uz jen pulka denne a tady nastal kamen urazu,uz od tretiho dne je mi blbe,ctvrty den jsem malem utekla z kina,paty katastrofa a sesty uz jsem se na to vykaslala a jedu zpatky cely a pak najedu na cely a pul.Do toho chceme miminko,maji antidepresiva skodlivy ucinek na plod? Je tady nejaka mamca co prozila tehu na AD a je vse ok? Muj hlavovej mi rika ze ma maminy a vpohode,ale jak na to reaguji gynekologove.....
13. led v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlin888 co gynekolog, to nevim, ale psychiatricka rikala opakovane, ze treba 10mg ciplalexu je v pohode a kdybych se presto bala, tak misto nej dame docasne zoloft a ten prej je uplne v pohode.
13. led ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek